Jędker atakuje WSZ'a i oskarża go o brak koncertów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-02 13:30 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Swego czasu Wujek Samo Zło ostro wypowiedział się o Jędkerze w CGM Rap Podcast, twierdząc, że twórca Monopolu nie ma już powrotu na scenę rapową. Teraz Jędker wraca do tych słów.

Opublikował on grafikę, wg której w styczniu na Spotify słuchało go 26 500 osób oraz dołączył ostry komentarz:

"Ciekawostka. Na tylu słuchaczy nie zagrałem ani jednego koncertu w 2019. Nie było nawet jednego zaproszenia. Nie zarobiłem też ani grosza, centa czy złotówki. Jaką siłę przekazu ma pseudofreestyle’owiec, pseudodziennikarz i prawdziwy spi****alacz w pseudoMMA, który zabronił na łamach jakiegoś zj***ego podcastu zapraszać mnie do grania w PL. I tak poszło. Nie mam za co jeść, czy za co się leczyć, ty k***o! Od półtora roku walczę o każdą kanapkę czy papierosa. Ch*j ci za tę opinię w dupę. Nie omieszkam dodać w książce kilku słów o twojej czerstwej postaci w polskim hip-hop światku. Dostanie się większej ilości takich zj***ów. Zresztą jaki kraj takie autorytety. A ja byłem w jednej z pierwszych pięciu ekip tego kraju, niech się gówniarze dowiedzą, a co! O ile w ogóle któreś wydawnictwo będzie chciało wydać „Dzienniki pokładowe rapera”."

A Wy uważacie, że brak ofert koncertowych dla Jędkera to wina wypowiedzi Wujka? Przypominamy ją poniżej:

[Edit: Dalsze wypowiedzi:

Kafar ostro do Jędkera: "W życiu nie było mi tak głupio"

WSZ do Jędkera: "Sp***doliłeś to. Nie ja ci zamknąłem drzwi do hip-hopu"

Jędker o dramatycznej sytuacji: "Konta zablokowane komorniczo, brak pieniędzy, chaty i chęci do życia"]

CGM Rap Podcast - Wujek Samo Zło o Jędkerze

NoWay
To już jest abstrakcja. Większego upodlenia samego siebie w życiu nie widziałem. Gość oderwany konkretnie od rzeczywistości. Nic mu się nie należy A jakieś stare czasy gdzie był jedynie dodatkiem do sukcesu innych. Żenada.
krkTSW
Myślę, że wypowiedź WSZta nie miała większego znazenie, bo nie jest on osobą pokroku Sokoła, Gurala czy OSTRa, z którymi ludzie się liczą. A Jędker chyba szuka chyba na siłę winnego obecnej sytuacji. Inna kwestia jest taka, że roboty jest dziś sporo, szcególnie w WWA (w KRK podobnie więc zapraszam) i na jedzienie oraz chleb zawsze będzie więc może należy obniżycz oczekiwania fiansowe albo stanard życia.
OTFGBE
niedługo wiekszosc polskich raperow tak skończy że nie beda co mieli do michy wlozyc a nadal sie flexuja na insta fejkowymi ciuchami, do pracy nieroby jebane
Czlowiek
Idź kurwa do pracy człowieku a nie stękasz jak na jedzenie ci brakuje.
Czlowiek
Idź kurwa do pracy człowieku a nie stękasz jak na jedzenie ci brakuje.
polski rap gówno
koncertów nie gra bo jest chujowy, tak samo jak ten 50letni narkoman WSZ, który jakimś cudem potrafi zarobić na kolejną działkę
Pono
Niech idzie do parku i powalczy o okruchy z ptactwem
O_o
sam sie wypisałeś z bractwa
Mjw
Jądker szmatławcu, chciałeś zostać na melanżu, jesteś słaby w CH... To na budowę i zapierdalać, a nie pretensje do świata, że nikomu nie chce się słuchać twojego gówna. Książkę odpusc, szkoda papieru
ponczo
Wujek od zawsze był i jest jednym z największych no skilli w polskiej rapgrze, z czego chyba sam zdaje sobie sprawę, a swoje freestyle i nagrywki robi wyłącznie dla własnej satysfkacji i zabawy. Do tego to sympatyczny gościu, więc zawsze zakręcił się gdzieś w tv itd., a zawsze lepiej jak program o rapie prowadził gościu z świata hiphopu a nie "daro z vivy z ocokaman". A że ma 40 lat i jest mentalnym gimbem to też fakt, ale co z tego? Taką drogę wybrał, osobiście chciałbym mieć takiego ziomeczka. Zresztą Wujka chyba wszyscy lubią, ot taki element kolorytu tej sceny. Jeśli chodzi o konsekwencję to Jędker mógłby się od niego wiele nauczyć.
Props
Cygan...za kogo on się uważa? Stary narkoman. Kiedyś udało mi się go poznać osobiście na back stagu, pamiętam jak Tedzik nie chciał dać mu blanta to poszedł żebrać do małolatów. Prawdziwa jego ksywa cygan najlepiej do niego pasuje. Fejm mu dał tylko pseudonim WSZ bo jest chwytliwy a na polskiej scenie nic nie osiągnął, bujał się tylko na plecach innych. Jędkerowi w dzisiejszych czasach cięzko będzie dogonić poziom dzisiejszej sceny, to stary oldschoolowiec. W porównaniu do Cygana jest lepszym raperem. Został skazany za Monopol, wg mnie za wcześniej zrobił to. Jakby ten Monopol wydał dziś miał by branie jak Mr.Polska, Kamerzysta, Montany i inne łaki...Szkoda dziś trochę chłopaka, ja go szanuje choć trzymam dystans do tego co robi dzis, stoje tylko z boku i się przyglądam...ale za to co robił dawniej, za WWO należy mu się trochę szacunku...i tyle w temacie.
Marcin P
Wujek jest taki jak byl 20 lat temu. Pocieszny no skill , ktory rozbawia innych. Jedker byl w jednej z najlepszych, najstarszych i najbardziej wplywowych ekip w polskim rapie. Wybral droge jaka wybral i niestety dla niego zonk- nie pyklo. A oskarzanie Wujka o brak koncertow i inne bzdury to dowod ze Realista poprostu Realista juz nie jest i jest odklejony od rzeczywistosci. WSZ ma tyle do gadania w polskim rapie co Zyd mial za okupacji wiec jego wypowiedz miala wplyw absolutnie na nic.
Pablo
Dla mnie Jedker Realista zawsze będzie ikona hip hopu nie ważne co zrobił wielki ZIP Dla Jedkera !!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>