Jędker o relacjach z Sokołem i walce z Wujkiem Samo Zło

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-18 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Po ostatniej burzy i wymianie zdań Jędker ogłosił zakończenie rapowej kariery, jednak nie oznacza to końca medialnej aktywności. W nowym wywiadzie słyszymy m.in. o relacjach z Sokołem czy coraz bardziej prawdopodobnej walce z Wujkiem Samo Zło.

"Wojtek sobie polemizował o pewnych rzeczach, mówił pewne rzeczy, ale nie ubliżał jak cała reszta. Wczoraj się odzywał, że ma jakaś dla mnie pomoc. Oferuje pomoc w sensie prawniczym, żeby ogarnąć moją sytuację długów, za co jestem mega wdzięczny" - zdradza Jędker w rozmowie z Borysem Kaltermannem i dodaje "Nie ma między nami żadnego „gigantycznego kwasa”, jest to nakręcony latami kosmiczny, bezsensowny głuchy telefon. Tak naprawdę nie nakręcony przez niego czy przeze mnie, tylko przez jakichś ludzi, którzy szukają jakiejś sensacji"

Słyszymy też co nieco o planach oraz... walce z Wujkiem, której temat wraca ostatnio regularnie.

"Chcę robić swoje, czyli chcę wydać książkę. Chcę swobodnie przejść do klatki, do Fame MMA i wyjaśnić Wujkowi pewne rzeczy. Jeśli włodarze federacji się z nami dogadają, no bo rozumiem, że Wujek też jest zainteresowany tą walką skoro temat nie uciekł. Widziałem jak uciekał raczej niż walczył. Wolałbym, żeby normalnie wyszedł i stanął do normalnej walki. To starcie jest nie bez powodu, bo uważam, że gdzieś tam się Wujek zapędził w swoich ocenach, jakie wygłaszał jako dziennikarz szczególnie. Wywołałem mu solówę w MMA. (...) Nigdy nie traktowałem go jako rapera, ani też jako uzdolnionego freestylowca. Jak słyszysz co tydzień ten sam freestyle, to nie uznajesz tego jako freestyle. Zagalopował się mówiąc, że ja nie zasługuję na drugą szansę i dlatego, jeżeli będę mógł to go spotkam i mu to wyjaśnię w służewieckim stylu, starym ulicznym"

Wujek zareagował na tę wypowiedź pisząc na swoim fanpage'u: "Pora uciekać albo się gdzieś zamelinować... Co robić mordo jakieś rady???"

Cały wywiad obejrzycie poniżej.

Wcześniejsze wydarzenia (chronologicznie):

WSZ ostro: "Dla Jędkera nie ma już powrotu na scenę"

Jędker atakuje WSZ'a i oskarża go o brak koncertów

Kafar ostro do Jędkera: "W życiu nie było mi tak głupio"

WSZ do Jędkera: "Sp***doliłeś to. Nie ja ci zamknąłem drzwi do hip-hopu"

Jędker o dramatycznej sytuacji: "Konta zablokowane komorniczo, brak pieniędzy, chaty i chęci do życia"

Jędker: "Kończę karierę rapową. Definitywnie"

Jędker z mocnym i szczerym wpisem: "Odszedłem, raz a porządnie"

Jędker na Fame MMA? "Mam zielone światło od federacji"

Jędker: SOKÓŁ MNIE NIGDY NIE SKREŚLIŁ! (WWO)

reklama
Anonim
A wy dalej o tym atentiuszu piszecie serio typ ma parcie na szkło jak 15 latka co dopiero odkryła Instagram
Bebs
Otóż to, nie ważne co, ważne żeby mówili o Tobie. Chory typ
FRU
Z Jędkerem to jest tak, on uważa, że ludzie mu nie chcą wybaczyć monopolu, bo komuś zależało aby tak sie stało ,że inni robią gorzej i im uchodzi to np. Popkowi a jemu nie itd. Tylko tu jest zasadnicza różnica, bo nie znam twórczości Popka tak dobrze, za to znam Jędkera, bo słuchałem WWO, mam We własnej osobie w kolekcji ten album, bo sobie cenie. I gdy słuchalem tego jak i reszty płyt WWO myślałem kurde mają racje i podzielałem ich zdanie. Po prostu mnie przekonali albo juz takie miałem. I gdy nagle gość, ten sam który nawijał, że Jebać taka muzykę hopsa hopsa czy umca umca zaczyna ja robić i to nie w stylu ''W aucie'' gdzie numer ma ciekawych gości i teledysk tylko jest to najgorszy syf bez jakiejkolwiek jakości, ktorego refren nucisz dla beki luzik arbuzik zeby sie pośmiać jak przy numa numa jej a nie dlatego, ze uwazasz to za dobra muzyke. Zaczynasz czuć niechęć do człowieka i tyle. Jak to sam powiedział jest prekursorem tego iv to jest cena za to. Taaa za ten kicz. I mowi o tym progres jeszcze artystyczny. Sorry ale sam to zjebal nie Wujek jest winny. A ze Wujek juz sie bil jest szansa na kase. Bo inni ktorzy wyrazili swoje zdanie jak Peja, Tede czy Włodi nie wejda z nim do klatki. Czy sie nie oplaca. Zjebał i pali jana.
SBD Zedo
Pięknie ogarnąłeś, dokładnie to samo odczuwam i bym napisał! JOŁ ziomuś
FRU
No juz myślałem, że nikt tego nie czyta. BO DLA KOGO JA TO KURWA PISZE?! SAM SOBIE ?! Hahah ^^ żart, dzięki i pozdo Zedo
Anonim
jendker wygladasz na 50 lat masakra stary

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>