Sokół wspomina WWO "We Własnej Osobie" na 15 rocznicę!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-10-29 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Chyba najlepsza uliczna płyta w polskim rapie. Takich umiejętności narracji jak Sokół nie miał nikt, a to właśnie w tych latach był on w życiowej formie. Brudne, miejskie bity w najlepszym stylu i przekaz prosty, ale celny, idealnie trafiający do słuchaczy i nośny tak, że praktycznie połowa numerów ma miano klasyków a wersy wciąż mamy na dobre wryte w głowę" - pisaliśmy blisko 7 lat temu podsumowując dekadę w polskim rapie.

I słowa te niezmiennie są aktualne, szczególnie w momencie gdy kultowy drugi album WWO obchodzi 15 rocznicę premiery...

"Dokładnie 15 lat temu 28 października 2002 roku wydaliśmy z Jędkerem i Deszczu Strugi jako WWO nasz drugi album "We Własnej Osobie". To z niego pochodzą legendarne dziś kawałki "Damy rade", "Nie bój się zmiany na lepsze", "W wyjątkowych okolicznościach" i "Sen". Po tej płycie zagraliśmy 150 koncertów w przeciągu roku! "Damy rade" przez niemal pół roku było na pierwszym miejscu listy przebojów Radiostacji i niewiele krócej na liście Viva TV. To był piękny czas, a dzisiaj jest idealny dzień, żeby do tej płyty wrócić" - napisał na swoim FB Sokół.

A my możemy tylko się pod tym podpisać i załączyć Wam odsłuch całości, bo już od pierwszych sekund dzieją się tu rzeczy wielkie... Pamiętacie, czy juz zapomnieliście?

Tagi: 

słuchacz starej daty
Świetna płyta, ciągle jest wrzucana od czasu do czasu, ale i tak jakoś więcej waży poprzednia, debiut WWO.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>