Popek trafił do szpitala psychiatrycznego - oświadczenie partnerki

kategorie: Polska, News
dodano: 2024-02-06 17:33 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 12)

Pod koniec stycznia w mediach społecznościowych pojawiło się wideo, na którym to Popek miał dopuścić się aktów zoofilii - on sam mówił, że to jedynie nieśmieszny żart. Całe wydarzenie spotkało się z negatywnym odbiorem wielu środowisk, a także może pociągnąć za sobą prawne konsekwencje. Teraz dowiadujemy się, że raper jest w złym stanie zdrowotnym

Partnerka Popka zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, z którego wynika, iż ten znajduje się w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym, gdzie walczy z ciężką chorobą alkoholową i uzależnieniem od innych używek. Pani Katarzyna dodaje również, że wydarzenie z ostatnich dni stanowi dla Pawła potworny i niemal śmiertelny cios. Mimo to Popek nie zamierza uciekać od konsekwencji swoich czynów.  

Cały komunikat dostępny jest poniżej.

Tagi: 

Popuś
Ram pam pam napierdalam headshoty
LL
Pani Kasiu życzę Popkowi dużo zdrowia i powodzenia w dalszej karierze niech walczy z tym gównem Powodzenia Popek.
Polonez
Powinien tam trafić przed założeniem Gangu Albanii, wszystkim by to wyszło na dobre
Arbuz
To co on nie wie że takie uzależnienia leczy się medyczną M. :d
janter90
GRANDE od jakiegoś czasu naświetla problem ,ale nikt się z tych pseudo raperów nie reflektuje, a potem wychodzą takie rzeczy. Szkoda człowieka. A najbardziej tych młodych "drillowców" którzy zaczynają się z tymi gównianymi tekstami utożsamiać.
regispanregis
mało komu źle życzę (np temu śmieciowi co w dubaju się ukrywa po masakrze na drodze) ale mam kłopot z empatią dla Popusie/ Widzialem dzis stonogę co mówi, że to dobry chłopak tylko pogubiony i doradców ma złych. Ale mając takie zasięgi jak Popek i taką oglądalność to on jest złym doradcą dla tysięcy. STawiam luźną tezę, że "dzięki" twórczości popka tysiące osób zaczęły ćpać a kolejne tysiące poszerzyły swoje doświadczenia z używkami dzięki wielu pochwałom jakie owe używki dostawaływ utworach. Dzieci biegały w kominiarkach , pizda nad głową grała w podstawówkach a teraz biedny paweł. Niiech spoierdala bo dostał za dużo i uwagi i pieniędzy niż powinien, zasłużył i zapracował, zwykły debil patus, z którego zrobiliście połboga
Anonim
Robicie z Popka niewiadomo kogo, zrobił sobie hujowy bardzo żart i co z tego to jest jego prywata co robił w danym czasie w domu pod wpływem narkotyków i alku to jest jego sprawa i to było kilka lat temu a że jakaś kurwa internetowa wykrada to Popkowi i chce mu nabrudzić w życiu bo co ma fajną willę dużo kasy zawistne kurwy internetowe, Pan Różalski gnoi Popka po całości bo co jest obrońcą zwierząt ja też kocham zwierzęta ok Popek przyznał się do tego że było to niskich lotów, ludzie w tym kraju robią aferkę z tego bo musi coś się dziać najlepiej człowieka zgnoić z gównem tak było z Sobotą tak jest z TDF, a co w Stanach 69nine kablujęna swoich ziomków z gangu i co teraz sprawy nie ma o nagrywają z nim albo taki Drake przed lustrem wyciąga swego kutasa i wiadomo co robi i już jest afera na internecie, kurwa ludzie są takimi zawistnimi kurwami zazdroszczą kasy czy kto jak mieszka albo chcą zrobić karierę na czyjęś krzywdzie albo coś w tym stylu jak ten cały psychodebil który wyjawił to co zrobił Popek widocznie kolo ma bardzo smutne życie wystarczy na niego popatrzeć chcę zrobić szum wokół siebie chce mieć fejm żałosne jest co robi dzieciaku idź do normalnej pracy a nie bawisz się w internetowego Klauna.
Klaun Szyderca
Niby piszecie, że to z konieczności bycia medium obiektywnym a guzik prawda. Sensacja napędza Wam kliki i co chwilę piszecie o tym patolu, nikt nie będzie tesknił. Stop making stupid people famous.
Mihal
Zobacz ile komentarzy pod tym newsem a potem debile płaczą, że mało newsów na tym portalu o muzyce mimo, że jest tego mnóstwo. Ludzkiej natury nie zmienisz.
RIP OK
Grande już kiedyś mówił, że to co wychodzi na jaw na temat niektórych to kropla w oceanie i jakby ten film ukazał się kilka lat temu jak pisze ta kobieta, to byłby skreślony, bo z roku na rok ludzie są coraz bardziej pobłażliwi. Typ masturbuje się na widok psa i bije przyrodzeniem... A gangu Albanii i przyśpiewek o koksie słuchały głównie małe dzieci. Były o tym nagrania. Dzieciaki robiły skaryfikacje i oszpecały się na cale życie.
Zetwuzet
Stop making stupid people famous
Janek
Zboczeniec i koniec tłumaczenia, do więzienia z nim pod celę z pedofilami i zoofilami

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>