Popek znów szokuje - kolejny wielki tatuaż na twarzy rapera

kategorie: Polska, News
dodano: 2023-10-02 21:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

10 lat temu głośno było o kolejnych tatuażach (m.in. oczu) i skaryfikacji Popka, który szokował i przesuwał granice. Król Albanii postanowił zrobić to ponownie.

Popek, którego amerykański Complex nazwał "najdzikszym raperem świata" postanowił wytatuować sobie sporą część twarzy, a na policzku dorzucić napis "je*ać" [na miniaturce newsa ocenzurowany przez nas, w oryginale niecenzurowany]. "To jest manifest. Prawie nowy ja… Boże wyrwij mi rogi z czaszki" - komentuje sam członek Firmy.

Jak się okazuje to dopiero początek a całość została podzielona na 3 sesje. Jak mówi tatuator Mistyk: "Żeby zrobić całą twarz z głową, potrzebujemy na to trzy sesje. Logistycznie i technicznie nie jest możliwe wykonanie tak dużego tatuażu, jaki mamy projekt, ze względu na to, że oba oczodoły Popka są zaczernione. Da się zrobić to na raz, ale wtedy prawdopodobnie nie widziałby na oczy albo pojawiłaby się jakaś duża infekcja, która może wpłynąć na jego wzrok"

Poniżej film od tatuatora - ostrzegamy, że efekt jest mocny.

***

Tagi: 

Grande Props
Tyle ile on krzywdy zrobił dzieciom swoją twórczością... tylko czekać aż młodzi pójdą w jego ślady, tak jak było w czasie skaryfikacji, że małolaty okaleczały się na całe życie. Chorych ludzi powinno się izolować a nie wpuszczać na salony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>