Popek przeprasza za zachowanie albańskich kibiców w meczu z Polską

kategorie: Polska, News, Sport
dodano: 2021-10-13 16:35 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Na tę wiadomość czekali od wczoraj chyba wszyscy kibice w Polsce. Po tym gdy nasi zawodnicy zostali obrzuceni butelkami po zdobyciu bramki sędzia przerwał mecz - spotkanie zostało dokończone, ale dziś parę słów od siebie musiał wygłosić Król Albanii.

"OFICJALNE PRZEPROSINY ZA HANIEBNE ZACHOWANIE ALBAŃSKICH KIBICÓW NA WCZORAJSZYM MECZU.
PS. NIE MIAŁEM Z TYM NIC WSPÓLNEGO ALE CZUJE SIĘ ZOBOWIĄZANY" - napisał na swoim profilu Popek, publikując widoczną wyżej grafikę i dodając w komentarzu "PRAWDZIWI ALBAŃCZYCY TO NIE ALBAŃSCY KIBICE. MOI FANI POTRAFIĄ SIĘ BAWIĆ"

Tagi: 

Anonim
Beka z zdjęcia z tą dudą, mimo że to jakiś fake to ładny autodiss dla popusia.
Król Julian
A na czyje ręce twoim zdanie, Król Albani powinien złożyć przeprosiny? Jakiemuś anonimowi bez poczucia humoru?
Anonim
Jak na czyje, na piłkarzy jak już. Różni są ludzie ale zdjęcie z dudełem, nawet fałszywę, ja np. bym się wstydził wrzucić.
o ja cie...
Ja pierdykam, ale dzbany. Powtarzacie, jebane dzwony, za jakimiś innymi przygłupami, że Duda to zły prezydent. Ja rozumiem, że to piszą gówniarze bez wiedzy, doświadczenia i, jakiegokolwiek, kręgosłupa moralnego ale powiedzcie, w takim razie, jakiego to, przed Dudą, mieliśmy wybitnego prezydenta? Cham, prostak, idiota i pacynka komuchów - agent Bolek? Czy rasowy komunista, wychowanek moskiewskiej szkoły, zawsze i wszędzie najebany alkoholik - Kwachu? A może wybitny myśliciel, człowiek błyskotliwy i obyty - Bul Komoruski (ten, swoją drogą, to pierwowzór Bidena z USA - przez większość czasu nie wie gdzie się znajduje, co tu robi i, często, nawet jak się nazywa). Zacznijcie czytać książki i myśleć samodzielnie!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>