Pajac

Pajac

dodano: 2015-03-05 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Sporo nam się tego materiału nazbierało od ostatniego razu. W tym odcinku usłyszycie nowe tracki od m.in. Leha, Flinta, Sulina, Sentino, Pajaca czy Neile. Nowy kawałek wypuścił także... Pivot.

video
dodano: 2014-11-07 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zapraszam do odsłuchania pierwszego singla pt. „Jak najdalej” KPSNa. Utwór promuje najnowszy album producencki KPSNa pt. „Resentyment”, który będzie miał swoją premierę już 29 listopada 2014 roku. W kawałku możemy usłyszeć reprezentanta radomskiej sceny – Pajaca.  „Resentyment” jest kolejną producencką płytą wydaną w 3/4 UDGS Label. Charakterystyczne brzmienie KPSNa mogliśmy usłyszeć w utworach znanych polskich raperów takich jak: Chada, Z.B.U.K.U., Cira, 2sty czy Eripe. W rozwinięciu znajdziecie singiel oraz link do preorderu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-23 22:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Kolejna porcja Hot16Challenge, a dziś m.in. Słoń i Joka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-17 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 11)

A clown is a comic performer who employs slapstick or similar types of physical humour, often in a mime style – tako rzecze angielska wikipedia. Link do tego hasła wyskoczył mi na pierwszej stronie w Google’ach po wpisaniu wykonawcy i tytułu recenzowanej w tym miejscu płyty. Coś tu nie gra – zainteresowanie żadne, a przecież to powinno hulać po podwórkach w tę i nazad.

Tagi:
dodano: 2014-06-25 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Co z tego, że Pajac" to najnowszy materiał młodego radomskiego rapera Pajaca, który wspierany jest tu m.in. przez KęKę, Kotziego, Hasego czy Kubiego. Całość to solidny i ciekawy miejski rap, w którym wyłapiecie zarówno gorzkie refleksje na temat codzienności jak bystre linijki czy obserwacje.

Tagi:
dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

video
dodano: 2014-05-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Pajac, Turas - Idzie się zajebać - prod. Tytuz - skrecze Dj Mono

Radom w ostatnim czasie coraz mocniej zaznacza swoją obecność a kolejną ciekawą postacią na jego mapie jest Pajac, który niedawno wypuścił album "Co z tego że Pajac", dostępny tutaj. Teraz otrzymujemy pierwszy klip promujący ten materiał, a jest nim mocne i gorzkie "Idzie się zajebać" z udziałem Turasa, wyprodukowane przez Tytuza.