2Na

2Na

dodano: 2015-11-21 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

VortexEP to jesienny, przepełniony emocjami i nostalgią minialbum. Pisząc to osobiście, jako 2Na, chciałbym Was jeszcze jakoś przekonać, zachęcić... Ale co dodatkowo mogę napisać dzieląc się tak osobistym rapem (czyli jednak coś już napisałem) z tysiącami ludzi? Okres w którym powstawała moja druga płyta, to burzliwe godziny przemyśleń i lekcji prawdziwego życia. Wydaję mi się, że wyniosłem z tego wszystkiego coś więcej niż tylko postanowienia, a kartonik, który trzymamy w ręku (lub będziesz go dopiero trzymać - kup kup !) jest jednym z namacalnych przykładów sukcesu osiemnastolatka. - tak zapowiada swoją epkę 2Na, którą kupić możecie w Queshopie, a odsłuchać poniżej.

Tagi:
dodano: 2015-04-15 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Dzisiaj mamy dla Was nowe strzały z serii luźnych solowych numerów od Solara i Białasa, nowe tracki od Leha czy grupy Esperal, singiel z nowej płyty Czeskiego, blend numeru Gedza i wiele innych...

dodano: 2015-03-05 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Sporo nam się tego materiału nazbierało od ostatniego razu. W tym odcinku usłyszycie nowe tracki od m.in. Leha, Flinta, Sulina, Sentino, Pajaca czy Neile. Nowy kawałek wypuścił także... Pivot.