Grosik

Grosik

dodano: 2015-04-15 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Dzisiaj mamy dla Was nowe strzały z serii luźnych solowych numerów od Solara i Białasa, nowe tracki od Leha czy grupy Esperal, singiel z nowej płyty Czeskiego, blend numeru Gedza i wiele innych...

dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-03 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Grosik - Miłość to muzyka feat. Shellerini, Ry23

Przedstawiamy pierwszy klip promujący nowy album Grosika. W utworze "Miłość To Muzyka" gościnnie usłyszymy Shelleriniego oraz Ry23. Produkcją zajął się Ceha. Premiera płyty planowana jest na końcówkę czerwca tego roku.

dodano: 2013-11-11 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Siódmy odcinek Krótkiego Strzału to zarówno świeże rzeczy, jak i dalszy ciąg wartych do wspomnienia zaległości, które w miarę możliwości nadrabiamy. Tym razem czeka na Was sporo świeżej krwi (Kuban, Krychol, Supran, Grosik, Jey Joy, Wudoka), ale i wracający oldschoolowcy jak Jano z OMP czy krakowskie 3Y (Yez Yez Yo). Różnorodnie, ciekawie i ponownie wyjątkowo obszernie.

video
dodano: 2013-06-30 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Grosik - Szpital Na Perypetiach prod. Kejsibi MultiSHOTVideo

Prezentujemy najnowszy teledysk toruńskiego rapera Grosika "Szpital Na Perypetiach" pochodzący z albumu "Uśmiech Diabła". Za bit odpowiada Kejsibi, natomiast realizacją klipu zajął się Dondi. Cały album możecie całkowicie za darmo pobrać stąd.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-06-07 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zapraszamy do sprawdzenia albumu toruńskiego rapera Grosika, pt: „Uśmiech Diabła”. Najświeższe wydawnictwo Grosika prezentuje 19 różnych od siebie utworów, gościnne zwrotki uznanych graczy polskiej sceny, i oczywiście bity mega utalentowanych producentów. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę, link do odsłuchu, a także link do pobrania materiału i nowe video nakręcone do numeru "Milioner".

Tagi:
dodano: 2013-05-08 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Grosik - Zanim Postawią Mi Krzyż feat. Brożas, Zawik prod. Lazy Fingaz (OFFICIAL VIDEO)

"Zapraszamy Was do sprawdzania kolejnego klipu, reprezentanta toruńskiej sceny Grosika. Tym razem obraz powstał do utworu pt. „Zanim Postawią Mi Krzyż”, gdzie gościnnie udzielili się Brożas i Zawik. Jest to już trzeci klip promujący album „Uśmiech Diabła”, i tak jak w poprzednich teledyskach za realizację odpowiedzialny jest DONDI. Produkcją bitu do tego utworu zajął się Lazy Fingaz."

dodano: 2013-04-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Grosik - Film feat. Kobra prod. Lazy Fingaz

Prezentujemy Wam drugi klip, promujący nadchodzący album reprezentanta toruńskiej sceny - Grosika. Teledysk powstał do utworu zatytułowanego „Film", gdzie gościnnie można usłyszeć Kobrę. Produkcją bitu zajął się Lazy Fingaz, a za obraz odpowiedzialny jest Dondi.

Tagi:
video
dodano: 2013-02-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Grosik - Sycylijczyk feat. Buczer prod. Jędras

Klip do utworu „Sycylijczyk" , który zapowiada album młodego toruńskiego rapera Grosika pt. „Uśmiech Diabła" . Za produkcję bitu odpowiedzialny jest Jędras. W kawałku możemy również usłyszeć gościnną zwrotkę Buczera, a za obraz odpowiedzialny jest Dondi (Dondi-Video).

Tagi:
dodano: 2012-09-14 13:30 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 1)


Grosik zaprezentował trzeci kawałek, który znajdzie się na jego solowym krążku "Uśmiech Diabła". Utwór "Krwawiące Serca" został wyprodukowany przez Michalaka.