Mosad/Kocur "Ludzie-Roboty-Systemy" - info, tracklista

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-08-05 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Debiutancki krążek Mosad/Kocur "Ludzie-Roboty-Systemy" wydany nakładem MARATHON BROTHERS oficjalnie ukaże się 25 września 2015. Limitowany nakład płyty w wersji digipack można zamawiać w preorderze na stronie www.marathonbrothers.pl oraz www.hifiwear.pl. Do albumu została przygotowana seria plakatów filmowych. Wystawa on-line to tylko jeden z elementów tego co wiąże się z muzyką duetu mc/producent, pozostając jedynie tłem dla ich muzyki.

Mosad/Kocur to duet raper-producent. Początek wspólnej przygody z rapem datują na rok 2011, kiedy to Mosad poszukiwał bitów do nagrania pierwszego solowego albumu. W efekcie rok później wraz z Kocurem postanowili założyć zespół. Od tamtego momentu panowie zagrali wiele suportów i koncertów m.in. przed takimi zespołami jak Hifi Banda, Diox/The Returners, Molesta Ewenement czy Potwierdzone Info. W czerwcu 2014 supportowali na trasie Prosto Rap Republika Kaktusa takich wykonawców jak: Diox, VNM czy PMM. Zespół charakteryzuje bezkompromisowy styl, połączenie tych dwóch różnych osobowości daje mieszankę wybuchową jakiej nie było do tej pory na polskiej scenie. Do tej pory zwrotki Mosada można było usłyszeć na albumie „7 minut po śmierci” Diox'a, w remixie utworu „The Machine” Looptroop Rockers oraz remixie „Oni tego chcą” Diox'a. Produkcje Kocura ukazały się m.in. na „Prosto Mixtape Dj Kebs” („Nie podawaj się za kogoś kim nie jesteś”) oraz na najnowszym krążku Parzela „Oddech za oddech” („Zły porucznik”). Mosad/Kocur reprezentują ekipę MARATHON BROTHERS.

"Ludzie Roboty Systemy'' jest to pierwszy album zespołu Mosad/Kocur. Nagrania na ten materiał rozpoczęły się w roku 2012, z początku utwory rejestrowane były w domowych warunkach na warszawskiej Ochocie. Po wielu losowych perypetiach nagrania udało się wznowić w studio Otra Barwa. W momencie gdy w Warszawie powstało nowe studio Wielkie Joł (NWJ), prace nad albumem zostały przeniesione właśnie tam. Przez ponad dwa lata zostało zarejestrowanych ponad trzydzieści utworów, z których część nie przetrwało próby czasu.

Poza rapem Mosada usłyszymy również takich mc’s jak: Diox, Hades, RakRaczej, Parzel oraz Krajnik. Materiał wzbogacony został również przez skrecze i cuty najlepszych polskich dj’s (Dj Kebs, Dj Tuniziano, Dj Wojak, Dj Falcon1, Dj Grubazz, Dj Flip, Dj Skrusz). Za mix oraz master „Ludzie Roboty Systemy” odpowiada Sir Mich, który ponad to zarejestrował w kilku utworach partię gitary basowej oraz trąbki.

Oto okładka albumu:

Tracklista:
1. Czysty jak łza (gitara basowa: Sir Mich)
2. Sekator feat. Dj Kebs
3. Maroko feat. Dj Grubaz
4. Droga światła feat. Dj Grubaz
5. Street Credit feat. Hades, Krajnik, Dj Falcon1
6. Tak jak Ty feat. Parzel, Dj Skrusz
7. Apollo (gitara basowa, trąbka: Sir Mich)
8. Trzy szybkie feat. Dj Tuniziano
9. Miejsce zbrodni feat. Dj Kebs
10. MARATHON feat. Diox
11. Ludzie Roboty Systemy feat. RakRaczej, Dj Wojak
12. Krótka historia czasu feat. Dj Flip (gitara basowa: Sir Mich)
13. Al-Jazeera feat. Dj Kebs
14. Ultrafiolet feat. Dj Falcon1
15. Outro

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>