Radzias

Radzias

video
dodano: 2020-10-30 13:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Radzias prezentuje klip do utworu “Z dachu wieżowca” z gościnnym udziałem Filipka. Wraz z nim wystartował pre-order jego nadchodzącego albumu pt. “Jeden krok przed upadkiem”. Data jego premiery nie została jeszcze ogłoszona,a reprezentant QueQuality nie jest ostatnim z gości na płycie.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-27 12:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Znany m.in. z licznych bitew freestyle'owych Radzias atakuje z nowym klipem. Track "Klątwy" wyprodukował Msqrd. Za teledysk odpowiada ekipa Recidivist Films. Numer promuje album "VILLAIN EP".

Ruszył również preorder zawierający dodatki, które nie znajdą się w podstawowej wersji płyty. Dodatkowo zamawiając płytę do 26 listopada macie szansę na dołączenie do unikatowej grupki, którą będzie miała wpływ na końcowy etap tworzenia albumu. Po tym okresie dołączenie do grupy będzie niemożliwe.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-18 20:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Filipek i Foux udostępnili drugi klip promujący ich wspólny album pod tytułem "Młody Bukowski". W utworze "Pora dla buntowników" swoją zwrotkę dorzucił Radzias. Inni goście, którzy pojawią się na płycie to Planet ANM, VBS, QBIK oraz Penx. Premiera krążka - 23 czerwca.

Tagi:
dodano: 2015-11-30 20:40 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawił się pierwszy klip promujący solowy projekt "Droga Królów", młodego reprezentanta białostockiej sceny - Radziasa. Klip, jak i sam utwór czerpię inspirację z szeroko pojętej kultury Japonii i jest zalążkiem klimatu w jakim raper utrzyma swoje kolejne produkcję. Za podkład odpowiada AIST, członek poznańskich Bękartów Formy, natomiast wokalnie gospodarza wsparła wokalistka Monika Kurza. Klip znajdziecie w rozwinięciu.