Dobry Vibe na Trudny Czas #5 - wybiera SoDrumatic

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

Wychodząc z tego założenia odpalamy nowy cykl, który w najbliższych tygodniach stanie się naszym stałym punktem. Codziennie rano otrzymacie porcję 3 utworów wybieranych przez raperów, producentów, aktywistów i dziennikarzy związanych z polskim hip-hopem. Ich klucz jest jeden - mają być to numery, które dodają danej osobie otuchy, które włącza ona by się podbudować lub które zawsze wywołują w niej pozytywne emocje. Bez depresyjnych myśli, gniewu, agresji, złości - tylko utwory, które wesprą, rzucą dobre słowo, motywację, albo po prostu pomogą się zrelaksować i przychillować. Gotowi na Dobry Vibe na Trudny Czas?

Piąty odcinek zapewnia specjalista od dobrych wibracji, jeden z najbardziej utalentowanych i cenionych producentów na polskiej scenie - SoDrumatic!

The Notorious B.I.G. - Juicy

Nieprzerwanie od wielu lat w czołówce budujących numerów. Zarówno przez tekst jak i przez sam bit. Z lekką nutą nostalgii, ale jednak skutecznie podtrzymujący na duchu.

Grubson - Restart

GrubSon mówił o świadomym wyciszeniu i skupieniu się na przeżywaniu. Dziś świat wyhamował za nas i zmusił do przewartościowania pewnych życiowych kwestii. Warto zatem wykorzystać te chwile na zwiększenie kontaktu z rodziną i bliskimi oraz skupieniu się na tym co naprawdę najważniejsze w życiu.

YOUNG SHOE$ - WAKACJE W KURORCIE \\ ALBA

Ten numer jak i reszta produkcji spod szyldu UNDA to utwory, które lubię włączać na dobry początek dnia. Pozytywny vibe i chillowy klimat bitu Persa powodują, że tanecznym krokiem podążam do kuchni w celu zaparzenia kawy. Idealny day starter.

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście - codzienną selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów Ortegi, Young Shoe$ i Karwela/SoulPete'a, bowiem nie ma ich w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>