Brudne Serca

Brudne Serca

dodano: 2020-12-24 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Fani jak zwykle wypatrują Brudnych Serc w Wigilię i w końcu można powiedzieć, że się po części doczekali. Do sieci wyciekł numer Smarki Smarka z 2001 roku zatytułowany "Kola, denciak, szlug".

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Hip-hopowe Święta mają to do siebie, że oprócz pierwszej gwiazdki wypatruje się albumu Brudnych Serc a w tle odpala "Słowo dla". Gdy mamy w końcu trochę spokoju i odpoczynku warto cofnąć się jednak o miesiąc z hakiem, do jednej z ważnych płyt, które dostaliśmy wśród jesienno-zimowej kanonady.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-07 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Psiakrew" Zkibwoya to bez wątpienia jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw wśród fanów polskiego podziemia. Reprezentant BRD zdradził już nawet tracklistę (niżej) ale wokół całości nadal jest sporo tajemniczości. Podkręcił ją dodatkowo Szuwar (który dopiero co wrzucił w net kompilację nowych zwrotek przerywając ciszę ze swojej strony).

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-30 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Co roku w Wigilię wyczekujemy Brudnych Serc a klasyki od Smarka i Zkibwoya nie starzeją się ani trochę i wciąż inspirują kolejne pokolenia - by wspomnieć tylko naszego tegorocznego Wilka Jana-rapowanie. Fani rozglądają się za jakimikolwiek przejawami aktywności obu MC a teraz mamy dobre wieści - Jobikz puścił w sieć nowy track!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-24 11:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Co roku fani Brudnych Serc czekają na Gwiazdkę jak na... Gwiazdkę. "Wigilia z BRD" to już klasyk, a po długiej ciszy wygląda na to, że nowy projekt spod szyldu BRD niebawem ujrzy światło dzienne. I to nie byle jaki, bo solo Zkibwoya!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Jazz, News
dodano: 2016-10-08 17:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

17 października na rynek trafi „Puzzle”, mixtape Electro-Acoustic Beat Sessions, jazz-hopowego zespołu z Wrocławia. Na płycie znajdą się jazzowe interpretacje rapowych klasyków polskiej sceny, m.in. „Kawałka o życiu” Smarkiego Smarka, „Każdy ponad każdym” Sokoła i White House czy „Rozmowy” Łony i Webbera. Na krążku znajdzie się też nowa wersja kultowego numeru A Tribe Called Quest „Find A Way”. Nie zabraknie wyjątkowych zagranicznych gości.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-08 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Brudne Serca obok Dinali to największe "zaginione legendy" polskiego podziemia, których materiały wciąż nie schodzą z rotacji słuchaczy, a Wigilia co roku stoi dla wielu pod znakiem wyczekiwania nie na Mikołaja a na BRD. Nie dziwi więc, że każdy przejaw aktywności Jobikza lub Smarka musi skupiać uwagę. Tym razem Zkibwoy pojawił się w nowym singlu Emasa.

dodano: 2015-06-19 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Przeszliśmy przez cały pierwszy hip-hopowy boom, docieramy więc do czasów, gdy hip-hop zniknął z wielkich mediów, ale coraz mocniej wyglądał na podziemnej niwie. Pozorna posucha, kryzys w rapbiznesie i niedobór głośnych legalnych debiutów pokrywa się więc z tym, że w składzie do Młodych Wilków mimo wszystko naprawdę byłoby z kogo wybierać...

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

"To co, słonka, stare i mądre ludzie szepczą, że w maju starsze braty zjeżdżają się w studio" - napisali jakiś czas temu członkowie składu Starszy Brat, ostatnio opublikowali parę tajemniczych zdjęć (np. ekranu monitora), potem dodając "Dla wszystkich 10 hipsterów czekających na płytę … słowa otuchy, bo w zasadzie to mamy wszystko czego nie mieliśmy ostatnim razem. do usłyszenia wkrótce". Czyżby miało znaczyć, że nowe LP Zkibwoya, Kedyfa, MŁD i DJ-a Adera ukaże się legalnie? Tego na razie nie wiemy - dostaliśmy za to informację o gościnnym udziale Smarki Smarka!

dodano: 2010-09-05 12:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 88)
Dla wielu czytelników popkillera ekipa Brudnych Serc jest jednym z najbardziej pożądanych i wyczekiwanych "towarów" na polskiej scenie.

Dziesiątki komentarzy żądających przeprowadzenia wywiadu z członkami BRD SRC mówią najlepiej o tym, jaki panuje głód na twórczość gorzowskiej ekipy.

Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Wam wywiad z cyklu "Parszywa 13" ze Zkibwoyem, połówką Brudnych Serc. Tylko tutaj dowiecie się z kim raper obecnie nagrywa, ile kupił oryginalnych płyt CD w swoim życiu, oraz kto powstrzymał Zkibwoya przed zdissowaniem O.S.T.R.ego. Zapraszamy do lektury!