Zkibwoy zapowiada nowe solo, gościnnie Smarki!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-24 11:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Co roku fani Brudnych Serc czekają na Gwiazdkę jak na... Gwiazdkę. "Wigilia z BRD" to już klasyk, a po długiej ciszy wygląda na to, że nowy projekt spod szyldu BRD niebawem ujrzy światło dzienne. I to nie byle jaki, bo solo Zkibwoya!

"Płyta się robi i to poważniej niż zwykle, mam już z godzinę materiału, który wciąż jest w powijakach produkcyjnie i rapowo, ale będzie Wam dostarczony, po dobrej selekcji, na pięknym nośniku, w najwyższej możliwej amatorskiej jakości (hue hue).

Nie wiem czy w walentynki, czy w następną wigilię, czy jeszcze za 5 lat, ale kto by się przejął. Czekałeś na nielegal? Czekaj!

Początkowo miały być “szkice”, zupełnie losowe odpowiedzi na “która u mnie i o czym myślę?”, ale z biegiem czasu zrobiło się nieco bardziej refleksyjnie, choć wciąż równie niekoncepcyjnie.

Chcę zrobić winyl, zawsze o tym marzyłem i zawsze byłem pewien, że to zrobię. Nie muszę mówić, że nie jem rapu-papu i to hobby na boku, bo znamy się jak stare psy. To jest dla moich przyjaciół i najbliższych, dla mnie, bo chcę móc dać im coś i postawić to coś na własnej półce. Niech zbiera kurz przez lata, albo niech śmiga po allegro jak jakiś airwolf tej.

Jak się nie znamy, to sorry, ale wyrzygasz hajsy, żeby mi pokryć to, co tu hobystycznie gotuję, taka sytuacja. Lymytyd edyszon będzie, żadnych dotłoków.

Nad płytą pracują ze mną: Drumlinaz/Bitamina, S. Sez, Zone/Pers, Kes-a, Chris Kay, Smarki Smark, Szuwar i rzecz jasna dobry tata gang, czyli MŁD/Kedyf.

Oficjalnie nie wiem kto finalnie zagości, ale co by się nie stało, ci ludzie maczali w tym palce…

Płyta będzie nazywała się *PSIAKREW* i będzie najlepszym co ode mnie kiedykolwiek wyszło (znaczy się: trudno nie będzie mi sprostać, pisjoł).

Stay tuned

–zki"

Czekamy!

Puntozini
A niby gdzie tam jest napisane że Smarki na feacie?
k2
Dziennikarzyno, jest napisane, że Smarki pracował przy powstaniu płyty, nie że dał feata.
PRAWDZIWY
he
Mizi
Smarki pewnie zrobił okładkę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>