MŁD

MŁD

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-01 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Jakiś czas temu rozniosła się w sieci wieść o tym, że członek ekipy spod szyldu Starszego Brata - MŁD (autor świetnie przyjętej "EP-ki" wyprodukowanej przez Czarlsona) nagrał materiał na bitach Aruzo! Dziś wiemy już nieco więcej, albowiem otrzymaliśmy tracklistę materiału (gościnnie m.in. Zkibwoy!) i okładkę wraz z możliwością zamówienia limitowanego wosku, którego nakład jest na wyczerpaniu! Pełne informacje znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-03 18:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Druga płyta undergroundowego kolektywu Starszy Brat tworzonego przez Zkibwoya, Kedyfa, MŁD i DJ-a Adera jest na ukończeniu. Niestety wbrew wstępnym zapowiedziom nie pojawi się na niej wyczekiwana zwrotka Smarki Smarka. Poniżej pełna informacja wystosowana przez skład:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

"To co, słonka, stare i mądre ludzie szepczą, że w maju starsze braty zjeżdżają się w studio" - napisali jakiś czas temu członkowie składu Starszy Brat, ostatnio opublikowali parę tajemniczych zdjęć (np. ekranu monitora), potem dodając "Dla wszystkich 10 hipsterów czekających na płytę … słowa otuchy, bo w zasadzie to mamy wszystko czego nie mieliśmy ostatnim razem. do usłyszenia wkrótce". Czyżby miało znaczyć, że nowe LP Zkibwoya, Kedyfa, MŁD i DJ-a Adera ukaże się legalnie? Tego na razie nie wiemy - dostaliśmy za to informację o gościnnym udziale Smarki Smarka!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-10 12:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 16)

Starszy Brat przemówił po raz drugi, niepostrzeżenie wypuszczając drugi kawałek.


Nawinięty na bicie Stony i oskreczowany przez DJ Ike'a wakacyjny "typowo chilloutowy numer, o relaksie, drineczkach i opalaniu" znajdziecie w rozwinięciu newsa.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-03-24 16:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 4)
Współpraca MŁD, znanego z występów w Gangu Agi, z Czarlsonem wyszła obu panom na dobre. Efektem ich wytężonej pracy jest zapisana na czarnej płycie, limitowana EP-ka, wydana w labelu o wdzięcznie brzmiącej nazwie "Teczaskiniesąnasze". Im bliżej premiery, tym więcej skrajnych emocji budziła ona w świadomych słuchaczach.

Wszystko za sprawą postanowienia, by wydać materiał tylko w 300 egzemplarzach, do tego wyłącznie na płycie winylowej, co spotkało się z lamentem ze strony nie posiadających gramofonu odbiorców. Duża rzesza ludzi pouczała nawet, że mało znani w szerszych kręgach twórcy nie powinni zamykać się na żadną możliwość promocji. Jak się później okazało, duet wyszedł naprzeciw oczekiwaniom, wrzucając wszystkie tracki na YouTube'a.

Tagi: