DJ Ader

DJ Ader

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-03 18:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Druga płyta undergroundowego kolektywu Starszy Brat tworzonego przez Zkibwoya, Kedyfa, MŁD i DJ-a Adera jest na ukończeniu. Niestety wbrew wstępnym zapowiedziom nie pojawi się na niej wyczekiwana zwrotka Smarki Smarka. Poniżej pełna informacja wystosowana przez skład:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

"To co, słonka, stare i mądre ludzie szepczą, że w maju starsze braty zjeżdżają się w studio" - napisali jakiś czas temu członkowie składu Starszy Brat, ostatnio opublikowali parę tajemniczych zdjęć (np. ekranu monitora), potem dodając "Dla wszystkich 10 hipsterów czekających na płytę … słowa otuchy, bo w zasadzie to mamy wszystko czego nie mieliśmy ostatnim razem. do usłyszenia wkrótce". Czyżby miało znaczyć, że nowe LP Zkibwoya, Kedyfa, MŁD i DJ-a Adera ukaże się legalnie? Tego na razie nie wiemy - dostaliśmy za to informację o gościnnym udziale Smarki Smarka!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-12-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 24)
Gdy w naszym wywiadzie Zkibwoy stwierdził, że szanse na wyjście Brudnych Serc są praktycznie zerowe to fora momentalnie okryły się żałobą. Jednak gorzowski MC nie zaprzestał nagrywać innych rzeczy, w związku z czym już niebawem trafi do nas Starszy Brat.

Starszy Brat czyli projekt Jobikza, Młd, Kedyfa i DJ-a Adera. Brzmi ciekawie? To posłuchajcie jak brzmią pierwsze próbki.