Starszy Brat

Starszy Brat

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-02 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Ta ekipa stała się dla wielu legendą podziemia. Dla niektórych zupełnie nieznani, a przez innych uwielbiani raperzy już dawno zapowiedzieli drugą płytę w takim samym składzie. Projekt stał się niestety materiałem "widmo", o którym krązyły tylko plotki i zarzekania, że będzie... Dziś niestety zdaje się, że Kedyf, MŁD i Zkibwoy nie wypuszczą go w ogóle, gdyż wg informacji tracki są w rozsypce...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-03 18:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Druga płyta undergroundowego kolektywu Starszy Brat tworzonego przez Zkibwoya, Kedyfa, MŁD i DJ-a Adera jest na ukończeniu. Niestety wbrew wstępnym zapowiedziom nie pojawi się na niej wyczekiwana zwrotka Smarki Smarka. Poniżej pełna informacja wystosowana przez skład:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

"To co, słonka, stare i mądre ludzie szepczą, że w maju starsze braty zjeżdżają się w studio" - napisali jakiś czas temu członkowie składu Starszy Brat, ostatnio opublikowali parę tajemniczych zdjęć (np. ekranu monitora), potem dodając "Dla wszystkich 10 hipsterów czekających na płytę … słowa otuchy, bo w zasadzie to mamy wszystko czego nie mieliśmy ostatnim razem. do usłyszenia wkrótce". Czyżby miało znaczyć, że nowe LP Zkibwoya, Kedyfa, MŁD i DJ-a Adera ukaże się legalnie? Tego na razie nie wiemy - dostaliśmy za to informację o gościnnym udziale Smarki Smarka!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-11-13 16:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 32)
Siemasz,

dzięki za korespondencję, man, dzięki przede wszystkim za sprawdzenie krążka, za fajne uwagi. Z miłą chęcią odniosę się do twoich słów. Wiesz, nawet nie dlatego, żeby prostować jakieś tam kwestie, bo opinia jest jak dupa, co nie (chyba że dobrze grasz w brydża.). Raczej dlatego, żeby przedstawić, jak to wygląda z naszej - Jobikza i moich dwóch imienników - perspektywy. No, więc słuchaj.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-10 12:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 16)

Starszy Brat przemówił po raz drugi, niepostrzeżenie wypuszczając drugi kawałek.


Nawinięty na bicie Stony i oskreczowany przez DJ Ike'a wakacyjny "typowo chilloutowy numer, o relaksie, drineczkach i opalaniu" znajdziecie w rozwinięciu newsa.