8. Urodziny AlohaEnt! Koncert Numer Raz, Blady Kris, Na pół etatu, Klemens

Lata mijają, dzieci się rodzą, nalefki się robią, hip-hop gra w głośnikach, a wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje swój kolejny jubileusz. Hawajski syndykat wraz z zaprzyjaźnionymi ananasami wszelkiej maści swoje 8. urodziny świętuje w piątek 17 kwietnia w warszawskim klubie 55. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy; zagrają Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz specjalnie zaproszeni goście. Imprezę poprowadzi Proceente, afterparty rozkręcą DJ DTL oraz DJ Beredson. Na tych, którzy pojawią się w klubie, czeka moc hip-hopowych atrakcji, wydawnictwo Aloha Ent. do każdego zakupionego biletu dodaje gratis wybraną płytę CD*. Bilety na imprezę będą numerowane, warto zachować bilet, by móc wygrać jedną z nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów imprezy.

Mam dla Was również wyjątkowe zaproszenie na ten zacny melanż nagrane przez Proceente, Bladego Krisa, Quiza, Numera Raza! Jesteście ciekawi jak wyglądają etapy produkcji cytrynówki? Sprawdźcie sami:


Data: 17.04 (piątek)
Miejsce: klub 55, ul. Żurawia 32/34
Występy: Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz goście specjalni
Prowadzenie: Proceente 
Before/after: DJ DTL, DJ Beredson
Start imprezy: 20.00
Start koncertów: 21.45

Bilety do nabycia w klubie: 20zł (do każdego biletu płyta CD gratis*)
po 23.30 lista FB Free

*Płyta CD gratis w cenie biletu (do wyboru):
- EmazetProcent "Jedyneczka"
- Proceente "Znaki Zapytania 2 Mixtape"
- Kfiat "Człowiek Orkiestra"
- Klemens/Tomaj "Multiplayer EP"
- Maxim/Blaze "Reszty Nie Trzeba"
- Blaze "Zwalniam Mixtape"

partnerzy:
Windy Haze Clth. - sponsor główny imprezy
AlohaSklep.pl
Dobrekino Studio
California Skateshop 
Serum Sklep
Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko
Student Travel
Rap History Warsaw


-----------------------------------------

Numer Raz

Zawsze Spoko. Żywa legenda polskiego hip-hopu, raper i dziennikarz radiowy, współtwórca formacji Warszafski Deszcz. Grał na 5. Urodzinach Alohy i był to świetny występ. Impreza udała się znakomicie, 8. urodziny Aloha Ent. m.in. dzięki Numerowi zapowiadają się równie epikurejsko i zacnie. Numer zagra swoje największe szlagiery plus zapewne coś z repertuaru Aloha x Zawsze Spoko.

Numer Raz na fb


Blady Kris

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

Blady Kris na fb

Na Pół Etatu

Trzy osoby, trzy charaktery, trzy światy, jedno podejście do sprawy. Na Pół Etatu to dwóch braci - Quiz i Feelhip oraz zaprzyjaźniony dj - Slip.
Wychowani na klasycznym brzmieniu hip-hop'u lat dziewięćdziesiątych, do dziś pozostają wierni tamtemu charakterowi rapu. Brzmienie oparte o analogowy sampling i dotyk padów empecetki to nie szpan, to norma i kwintesencja zajawki producenckiej Quiz'a. 

Na Pół Etatu na fb


Klemens

Raper pochodzący z Grudziądza. Działalność artystyczną prowadzi od dwunastu lat. Ma w dorobku ponad setkę supportów / koncertów, dziewięć nieoficjalnych wydawnict solowych oraz z grupą Siedem. W mau 2014 r wraz z producentem Tomajem wydał epkę "Multiplater", która ukazała się nakładem Aloha Entertainment. Nagrywał z takimi raperami jak VNM, Bisz, Hades, Green, Proceente, Diox, Muflon, Lilu. Pod koniec lutego 2015 światło dzienne ujrzy jego nowy solowy projekt "Singleplayer".

Klemens na fb
Klemens na Instagram

Proceente

Gospodarz wieczoru. Raper, dziennikarz i freestyleowiec, właściciel wydawnictwa Aloha Entertainment. Debiutancka płyta Proceente ukazała się w 2004 nakładem legendarnego wydawnictwa RRX. Ma na swoim szereg projektów studyjnych: "Szybki Szmal Mixtape" (2005), EmazetProcent "Jedyneczka" (2007), "T.O.A.S.T. Mixtape" (2009), "Galimatias" (2009), "Dziennik 2010" (2010), "ALOHA 40%" (2011), "Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape" (2012). Najnowsza płyta Proceente pt. "Zupynalekfisplify" ukazała się jesienią 2014. W piątkowe wieczory o godz. 21:00 wraz z DJ'em Anuszem prowadzi autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickim Radiu Kampus (Warszawa, 97.1 FM).

Proceente na fb
Proceente na instagram

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>