Popkiller Młode Wilki 2013

Popkiller Młode Wilki 2013

kategorie: Hip-Hop/Rap, Profile
dodano: 2015-06-28 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Jesteśmy już w środku zamieszania związanego z 4 edycją Młodych Wilków, jednak mamy dla Was jeszcze ostatnią część podsumowania wcześniejszych edycji, które przygotował wrocławski dziennikarz Kuba Stemplowski. Podsumowania 2011 i 2012 już publikowalismy, teraz sprawdźcie, co Kuba uważa o naszych wyborach z 2013 roku.

dodano: 2014-10-30 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nasza sierpniowa wielka grecka wyprawa w celu nakręcenia teledysku do "Nie ma jak", numeru Kubana z płyty Popkiller Młode Wilki 2013 zakończyła się powodzeniem. A Wam finalny obraz (zrealizowany przez ekipę Seenergy Videos) z tego co widzimy przypadł do gustu - na liczniku pękło już 300 tysięcy odsłon! Z tego powodu odkopaliśmy dla Was trochę zdjęć z planu, byście zobaczyli jak cały wypad wyglądał z trochę innej perspektywy. Check it!

video dnia
dodano: 2014-09-15 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kuban - Nie ma jak

Dlaczego: "Nie ma jak" autorstwa Kubana to drugi solowy singiel z płyty Popkiller Młode Wilki 2013, a zarazem trzeci teledysk z albumu. Leniwy, wakacyjny numer doczekał się odpowiedniej wizualizacji w postaci klipu nakręconego w sierpniu w słonecznym greckim Kokkino Nero, w trakcie wyjazdu Student Camp Glamour Fest. Swoista letnia pocztówka idealnie oddająca chwile, które we wrześniu każdy z nas chciałby zatrzymać na dłużej. Za produkcję video odpowiada nowopowstała ekipa filmowa Seenergy Videos. Teledysk zrealizowano dzięki wsparciu Student Camp, UrbanCity.pl i LRG.

dodano: 2014-09-03 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hip Hop Kemp 2014 już za nami, jednak za sprawą ogromu zebranych materiałów na Popkillerze jeszcze przez jakiś czas będzie o nim głośno. Obecnie możecie oglądać to, co działo się na Bitwie o Kemping, jednak ruszamy też z relacjami foto. A zaczynamy od tego, co miało miejsce w środę na warmupie między godziną 20:00 a 22:00 czyli mającego miejsce drugi rok z rzędu show Młodych Wilków. Na scenie zaprezentowali się tym razem Kuba Knap, TomB, Kuban, Zioło, Wiciu oraz niespodzianki w osobach Boneza, Ciry i Krzysztofa Słomki a Wy zebraliście się chyba jeszcze liczniej niż w ubiegłym roku, wypełniając hangar w nadkomplecie.

wydarzenie
dodano: 2014-06-20 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Kuba Knap, Wiciu, TomB, Kuban... Piątym Młodym Wilkiem, którego zobaczycie w tym roku na hradeckiej scenie będzie Zioło! Zajął on w waszym głosowaniu miejsce szóste, jednak lokatę w kempowej piątce zdecydował się odstąpić 2sty, z uwagi na to, że na wilczym show na Hip Hop Kempie prezentował się już rok temu u boku Gedza a od tego czasu nie wydał nowej płyty. Poniżej także komplet wyników.

wydarzenie
dodano: 2014-06-19 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Powoli zbliżamy się do końca ujawniania kempowej reprezentacji Wilków, którą wybraliście w sondzie. Jako czwarty do składu dołącza reprezentant Opoczna, pracujący obecnie nad swoim pierwszym większym projektem w postaci "Co Za Mixtape". Jednak już luźne numery, które od niego słyszeliście wystarczyły byście dali mu szansę wskoczenia na hradecką scenę. Kuban!

Kuba Knap, Wiciu, TomB, Kuban - jak myślicie, kto uzupełni piątkę?

dodano: 2014-06-18 20:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dzieje się na Mundialu, dzieje i u nas. Kuba Knap, Wiciu... Jako trzeci do grona kempowej reprezentacji Młodych Wilków dołącza TomB, członek SB Maffiji i Stoprorap!

dodano: 2014-06-17 20:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jedziemy dalej z ujawnianiem składu tegorocznej reprezentacji Młodych Wilków na Hip Hop Kemp 2014, którą sami wybraliście w specjalnym głosowaniu. Piątkę otworzył wczoraj Kuba Knap, dziś dołącza do niego Wiciu!

dodano: 2014-06-16 20:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Do soboty trwało głosowanie na to, którzy spośród Młodych Wilków 2013 pojawić mają się w trakcie specjalnego show na tegorocznym Hip Hop Kempie. Dobiegło ono już końca, wyniki znamy, a Wy poznawać będziecie je w ciągu najbliższych dni, po jednej osobie dziennie. Zaczynamy od rapera, który dopiero co wypuścił swój legalny debiut, a rok temu mogliście oglądać go w trakcie małego koncertu przy stoisku Alkopoligamii. W tym roku pojawi się już na scenie właściwej - Kuba Knap!

dodano: 2014-06-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 35)

Ubiegłoroczne show Młodych Wilków na Kempie zapewniło Wam 3 godziny warm-upowych atrakcji, wypełniło hangar po brzegi, a ostatnio wspominał je nawet KęKę na Kodexie 5. Mamy więc doskonałe info - wracamy! Popkillerowe Młode Wilki ponownie zawitają do Hradec, by przygotować Wam wyjątkowy występ, w którym tak jak rok temu postaramy się o liczne atrakcje... Tym razem na HHK zaprezentują się uczestnicy ostatniej, trzeciej edycji akcji, a swoje typy już dziś wskazać możecie w specjalnej sondzie!

wydarzenie
dodano: 2014-05-16 10:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ubiegłoroczne show Młodych Wilków na Kempie zapewniło Wam 3 godziny warm-upowych atrakcji, wypełniło hangar po brzegi, a ostatnio wspominał je nawet KęKę na Kodexie 5. Mamy więc doskonałe info - wracamy! Popkillerowe Młode Wilki ponownie zawitają do Hradec, by przygotować Wam wyjątkowy występ, w którym tak jak rok temu postaramy się o liczne atrakcje... Tym razem na HHK zaprezentują się uczestnicy ostatniej, trzeciej edycji akcji, których wskazać będziecie mogli już w czerwcu w specjalnej sondzie.

dodano: 2014-02-26 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

No i jest - płyta Popkiller Młode Wilki 2013 wreszcie dostępna! 12 premierowych, ekskluzywnych solowych utworów, po jednym od każdego z uczestników trzeciej edycji naszej akcji. Znajdziecie tu pozycje brzmiące mocno klasycznie oraz newschoolowe bangery, tracki poważniejsze oraz luźniejsze, nagrane z przymrużeniem oka. Od melanży po bystre społeczne obserwacje - tak jak różnorodny jest skład Wilków, tak i brzmienie całego albumu.

video dnia
dodano: 2014-02-26 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

2sty - Stre$ (prod. Bejotka) (Popkiller Młode Wilki 2013)

Dlaczego: "Stre$" to pierwszy solowy singiel z płyty Popkiller Młode Wilki 2013 i drugi zobrazowany klipem utwór po wspólnym "Jednym Strzale", będący zarazem muzyczną zapowiedzią tego, w którą stronę pójdzie 2sty na swoim drugim legalnym albumie. Wyprodukowany przez Bejotkę newschoolowy, agresywny banger z wpadającym w ucho refrenem miesza wyrazistą stylówkę i agresywne bezkompromisowe linijki z przyziemnymi refleksjami a także szczyptą bragga. Wykręcony i nietypowy teledysk stworzony został natomiast w głównej mierze we wrześniu, w słonecznej bułgarskiej Albenie w trakcie wyjazdu Student Camp Summer Fest dzięki pomocy UrbanCity, LRG i Diamante Wear a za jego produkcję odpowiada nowopowstała ekipa filmowa Albena Videos.

Cała płyta Popkiller Młode Wilki już za godzinę, o 22:30!

video
dodano: 2014-02-19 22:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Zgodnie z tym, co wczoraj pisaliśmy - premiera płyty Popkiller Młode Wilki 2013, na której znajdują się premierowe solowe numery całej 12-tki odbędzie się 26 lutego, tak więc równo za tydzień (preorder). Dziś natomiast videorelacja z imprezy premierowej, w trakcie której w warszawskim klubie Proxima zaprezentowali się praktycznie wszyscy (zabrakło jedynie Suprana) z całego składu trzeciej edycji Młodych Wilków - na trzy edycje udało nam się to po raz pierwszy, podobnie jak po raz pierwszy udało się spontanicznie wykonać prawie cały wspólny utwór a na scenie nie zabrakło też SoDrumatica. Poniżej sprawdzicie więc fragmenty solowych występów oraz "Jeden Strzał" w wersji live, a druga część videorelacji przedstawi już występ gwiazdy wieczoru - Wilka z roku 2012, KęKę.

dodano: 2014-02-18 00:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Premiera płyty Popkiller Młode Wilki 2013 zapowiedziana została na jutro, tj 18.02.2014... niestety zawisło chyba nad nami małe fatum, bo z przykrością przekazuję informację, że z przyczyn częściowo niezależnych musimy opóźnić ją jeszcze o tydzień, tzn. przełożyć na 26 lutego. Choć jak wiadomo obsuwa jest "piątym elementem hip-hopu" to mamy nadzieję, że to już ostatnie opóźnienie związane z trzecią edycją naszej akcji i szczerze Was za nie przepraszamy - ja sam jestem z tego powodu mega zawiedziony, bo nie mogę się już doczekać, by zaprezentować Wam po raz trzeci wilczą płytę i przekonać się, kto tym razem w solowym utworze najbardziej trafi do słuchaczy.

Nie zostawimy Was jednak z pustymi rękoma i jutro, we wtorek otrzymacie to, o co również intensywnie pytacie - czyli videorelację z premierowej imprezy Wilków w Proximie, a w niej fragmenty występów wszystkich oraz specjalne wykonanie wspólnego numeru "Jeden Strzał".

Strony