Szokaz

Szokaz

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-12-24 14:36 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wraz z Szokazem i Supranem w ramach prezentu od złego mikołaja dla wszystkich degeneratów i tych będących pod kreską przekazujemy MIXTAPE TANIE DRANIE - NA MINUSIE. Zalej przy tym mordę i wypij nasze zdrowie! - tak zapowiada świeży mixtape od suwalskiej ekipy Żyt Toster. Materiał został udostępniony na Wigilię w całości do sieci.

dodano: 2014-06-06 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Oczekując drugiej solowej płyty, zatytułowanej "NNJL" Gedz daje słuchaczom małą przystawkę. "Satori", czyli zbiór 8 utworów będących przedsmakiem tego, co znajdziemy na pełnoprawnym long playu. Już teraz możecie odsłuchać materiał, gdzie gościnnie usłyszycie JodSena, Suprana, Leha, Żyta Tostera oraz wielu innych.

W rozwinięciu newsa pełna tracklista, oraz link do oficjalnej strony rapera, gdzie będziecie mogli odsłuchać oraz zamówić owy mixtape.

video
dodano: 2012-10-27 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

SB feat. Huczu Hucz, Żyt Toster, Szokaz, DwaZera "Tablica/Na powierzchni"

Dlaczego: Tuż po ujawnieniu sylwetek mały wysyp klipów z udziałem Młodych Wilków 2012. Wczoraj świetny singiel Bogu Bogdana, dziś klip z wydanej przez RPS Enterteyment producenckiej płyty SB, a w nim gościnnie HuczuHucz, Żyt Toster, Szokaz i DwaZera. A wspólne "Prosto Z Frontu"? Zbliża się dużymi krokami, stay tuned.