Robak

Robak

video
dodano: 2015-06-02 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Przedstawiamy pierwsze video promujące mixtape Robaka - "Nołnejm", który jest luźnym projektem poprzedzającym "Inflację 2" z Szewcem i Brusem. Co miesiąc wypuszczane będą kolejne tracki, a ponadto sam projekt pojawi się również w limitowanej wersji fizycznej. Klip w rozwinięciu. Stay tuned!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-11 22:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Kolejna fala mniej lub bardziej zaskakujących "#Hot16Challenge". Od O.S.T.R.'a, przez Krzysztofa Kozaka, po Monę. Check it!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-12 17:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Z kim może kojarzyć się słuchaczom Lublin na rapowej mapie Polski? Po pierwsze - z Rasmentalismem. Po drugie - z Disetem. A po trzecie? I właśnie tutaj zmierzam powoli do sedna sprawy. 7 marca swoją premierę miała solówka gościa, który wspólnie z Szewcem i Brusem, pod szyldem Inflacji, nagrali w 2011 roku krążek, o tym samym tytule. Rok później, jako trio wespół z Disetem i Brusem wypuścił do sieci "Spotkamy Się Na Miejscu EP", które moim skromnym zdaniem przeszło bez należytego echa, a singlowe "Moje Powietrze" długo miałem na rotacji w osobistej playliście. Tym samym dochodzimy chronologicznym biegiem zdarzeń do 2014 roku i do solowego krążka Robaka, bo o nim mowa, pt. "Klub Dwadzieścia Kilka"Zarzucają mi, że kradnę styl. Zarzucam link, ta płyta im ukradnie dni. - nawinął Bartek trzy lata temu na Inflacji w tytułowym numerze. I nie mogę się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, jeśli chodzi o jego solówkę. Od chwili, gdy dostałem link z płytą do recenzji, zawładnęła mną maksymalnie. Dlaczego?

Tagi:
video
dodano: 2014-03-04 17:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Prezentujemy teledysk, będący jednocześnie zapowiedzią nadchodzącego solowego wydawnictwa członka lubelskiej Inflacji - Robaka p.t. "Klub Dwadzieścia Kilka". Obraz powstał do numeru "Bi-Xenon", który wyprodukował PRM. Limitowane (500 sztuk) fizyczne wydanie "Klubu Dwadzieścia Kilka" możecie zamawiać pod tym linkiem. Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 7 marca 2014 roku. Klimatyczny singiel znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-02-19 17:21 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W internecie pojawił się video-promomix, znanego ze składu Inflacja, lubelskiego rapera Robaka. "Klub Dwadzieścia Kilka" ujrzy światło dzienne już 7 marca, a już dzisiaj zamówić go można w preorderze na: http://www.klub20kilka.pl/. Link znajdziecie w rozwinięciu, wraz z tracklistą materiału.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-02-19 12:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

7 marca 2014 roku będzie miała swoją premierę solowa płyta Robaka, który współtworzy wraz z Szewcem i Brusem lubelską Inflację. Tytył krążka to "Klub Dwadzieścia Kilka".

Tagi:
dodano: 2013-11-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dawno nie było u nas Krótkiego Strzału... Wszystko przez wakacje i masę rozjazdów, które uniemożliwiały praktycznie trzymanie ręki na pulsie jeżeli chodzi o luźne rzeczy. Sporo czasu zajęło i dłuższej chwili wymagało, by udało mi się pozbierać liczne luźne tracki z tego okresu, które odkładałem sobie z adnotacją "Krótki Strzał". W końcu się udało, a wy dostajecie podsumowujący (choć rzecz jasna nie w pełni, na bank sporo przeoczyłem, ale nie było innej możliwości) sierpień, wrzesień i październik najdłuższy odcinek, który zamiast Krótkim Strzałem staje się prawdziwą serią.

Następny na pewno wskoczy dużo szybciej, a na razie przed Wami m.in.: Shot, Żyt Toster feat. Danny, GDZ feat. Młody i Lesuaff na bicie Deny, FXN/Klasiik, Robak z Inflacji, Czarny Porzecz i Dr Fatalny, Paweł Wu, Drugastrefa feat. Hazard i DJ Feel-X, Orzeu z pomocą Bonsona, Dedoen, Bałagany Na Bani feat. Kuba Knap, Solar/Białas... i długo by wymieniać do końca. Check it.

wydarzenie
dodano: 2013-05-13 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

18.05.2013 w warszawskim klubie Barometr odbędzie się trzecia odsłona cyklu AlboAlbo Rap Show, podczas której wystąpią: Zaginiony (STREETWORKERZ), Praski Humor [Nieuk (AlboAlbo) & Klasiik], Tymin&Peus, Diset/Robak, OdNowa Crew, Keyto.

"Pierwsza impreza z tego cyklu odbyła się w 2007 roku, jednocześnie będąc pierwszym warszawskim koncertem promującym płytę "Wyższe Dobro" niezbyt znanego wtedy rapera o ksywce W.E.N.A. Dziś płyta ta uzyskała status klasyka, którego reedycje sprzedają się w pełnym nakładzie w kilka godzin, a ceny wydań fizycznych na aukcjach internetowych osiągają kwoty kilkuset złotych. Drugą odsłoną cyklu był pożegnalny koncert duetu STREETWORKERZ we wrześniu 2012, gdzie zagrali Bisz (późniejszy ARTYSTA ROKU 2012 magazynu "Aktivist", laureat najlepszej, w większości podsumowań, polskiej płyty rapowej w 2012) i Cira/Hukos (Step Records). Czas pokazał, że selekcja artystyczna naszego cyklu działa jak najlepsi łowcy talentów w sporcie - występujący u nas twórcy po jakimś czasie zdobywają szersze uznanie i rozgłos."

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-17 16:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 10)
Całe rzesze naszych czytelników dopominają się recenzji "Hotelu Trzygwiazdkowego"... Spokojnie, niedługo przeczytacie też kilkaset redakcyjnych słów o nowym materiale chłopaków z Rasmentalismu.

Wcześniej jednak z premier z mojego rodzinnego miasta chcę polecić inną, o wiele mniej rozhajpowaną - pierwszy album Inflacji.