Inflacja

Inflacja

video
dodano: 2015-06-02 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Przedstawiamy pierwsze video promujące mixtape Robaka - "Nołnejm", który jest luźnym projektem poprzedzającym "Inflację 2" z Szewcem i Brusem. Co miesiąc wypuszczane będą kolejne tracki, a ponadto sam projekt pojawi się również w limitowanej wersji fizycznej. Klip w rozwinięciu. Stay tuned!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-12 17:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Z kim może kojarzyć się słuchaczom Lublin na rapowej mapie Polski? Po pierwsze - z Rasmentalismem. Po drugie - z Disetem. A po trzecie? I właśnie tutaj zmierzam powoli do sedna sprawy. 7 marca swoją premierę miała solówka gościa, który wspólnie z Szewcem i Brusem, pod szyldem Inflacji, nagrali w 2011 roku krążek, o tym samym tytule. Rok później, jako trio wespół z Disetem i Brusem wypuścił do sieci "Spotkamy Się Na Miejscu EP", które moim skromnym zdaniem przeszło bez należytego echa, a singlowe "Moje Powietrze" długo miałem na rotacji w osobistej playliście. Tym samym dochodzimy chronologicznym biegiem zdarzeń do 2014 roku i do solowego krążka Robaka, bo o nim mowa, pt. "Klub Dwadzieścia Kilka"Zarzucają mi, że kradnę styl. Zarzucam link, ta płyta im ukradnie dni. - nawinął Bartek trzy lata temu na Inflacji w tytułowym numerze. I nie mogę się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, jeśli chodzi o jego solówkę. Od chwili, gdy dostałem link z płytą do recenzji, zawładnęła mną maksymalnie. Dlaczego?

Tagi:
video
dodano: 2014-03-04 17:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Prezentujemy teledysk, będący jednocześnie zapowiedzią nadchodzącego solowego wydawnictwa członka lubelskiej Inflacji - Robaka p.t. "Klub Dwadzieścia Kilka". Obraz powstał do numeru "Bi-Xenon", który wyprodukował PRM. Limitowane (500 sztuk) fizyczne wydanie "Klubu Dwadzieścia Kilka" możecie zamawiać pod tym linkiem. Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 7 marca 2014 roku. Klimatyczny singiel znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-02-19 17:21 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W internecie pojawił się video-promomix, znanego ze składu Inflacja, lubelskiego rapera Robaka. "Klub Dwadzieścia Kilka" ujrzy światło dzienne już 7 marca, a już dzisiaj zamówić go można w preorderze na: http://www.klub20kilka.pl/. Link znajdziecie w rozwinięciu, wraz z tracklistą materiału.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-02-19 12:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

7 marca 2014 roku będzie miała swoją premierę solowa płyta Robaka, który współtworzy wraz z Szewcem i Brusem lubelską Inflację. Tytył krążka to "Klub Dwadzieścia Kilka".

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-17 16:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 10)
Całe rzesze naszych czytelników dopominają się recenzji "Hotelu Trzygwiazdkowego"... Spokojnie, niedługo przeczytacie też kilkaset redakcyjnych słów o nowym materiale chłopaków z Rasmentalismu.

Wcześniej jednak z premier z mojego rodzinnego miasta chcę polecić inną, o wiele mniej rozhajpowaną - pierwszy album Inflacji.