GDZ

GDZ

dodano: 2013-11-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dawno nie było u nas Krótkiego Strzału... Wszystko przez wakacje i masę rozjazdów, które uniemożliwiały praktycznie trzymanie ręki na pulsie jeżeli chodzi o luźne rzeczy. Sporo czasu zajęło i dłuższej chwili wymagało, by udało mi się pozbierać liczne luźne tracki z tego okresu, które odkładałem sobie z adnotacją "Krótki Strzał". W końcu się udało, a wy dostajecie podsumowujący (choć rzecz jasna nie w pełni, na bank sporo przeoczyłem, ale nie było innej możliwości) sierpień, wrzesień i październik najdłuższy odcinek, który zamiast Krótkim Strzałem staje się prawdziwą serią.

Następny na pewno wskoczy dużo szybciej, a na razie przed Wami m.in.: Shot, Żyt Toster feat. Danny, GDZ feat. Młody i Lesuaff na bicie Deny, FXN/Klasiik, Robak z Inflacji, Czarny Porzecz i Dr Fatalny, Paweł Wu, Drugastrefa feat. Hazard i DJ Feel-X, Orzeu z pomocą Bonsona, Dedoen, Bałagany Na Bani feat. Kuba Knap, Solar/Białas... i długo by wymieniać do końca. Check it.

video
dodano: 2013-09-16 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

GDZ - Głód (beat: Tytuz)

Radomski raper GDZ (300 Mil Projekt, Sua Sponte) przedstawia najnowszy teledysk do kawałka "Głód", na bicie Tytuza. Autorem klipu jest Defaris, zdjęcia były kręcone w Radomiu i Warszawie. W klipie gościnnie pojawił się niesłyszący i niemy tancerz Damian "Piachu" Piasek, oraz perkusista legendarnego, radomskiego zespołu rockowego IRA - Wojciech Owczarek. Dojrzale i klimatycznie.

Tagi:
dodano: 2013-06-21 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

18 czerwca miała premierę płyta radomskiego rapera GDZ p.t. "Rozpoznanie". GDZ pamięta czasy, gdy w jego mieście było zaledwie kilku aktywnych raperów i producentów. Począwszy od końca lat 90. brał udział w wielu podziemnych projektach a ostatnio skupił więcej uwagi przez 300 Mil Projekt stworzony z PTK i goszczący m.in. Bonsona i HuczuHucza. "Rozpoznanie" to zrobiony z czystej zajawki album, na którym Seba zgromadził beaty od różnych producentów, z którymi współpracował do tej pory (Tytuz, PTK, Phonetic's, BL, Defaris). Jego macierzystą ekipę, Sua Sponte, kozienicki Młody Wilk Szuwar określił kiedyś jako "dorosły rap". Oznacza to rap dojrzały, pozbawiony agresji, ale również histerycznych emocji, które dziś tak dobrze się sprzedają. Gościnne zwrotki dali Lesuaff i Defaris. Zapraszamy do sprawdzenia całości materiału. Każdy poszczególny kawałek można pobrać. Więcej znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi: