Orzeu

Orzeu

dodano: 2017-11-02 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

2 listopada to w polskiej tradycji Dzień Zaduszny, święto stojące pod znakiem zadumy i wspomnień zmarłych osób. Nie brak tego tematu również w polskim rapie, a my z tej okazji postanowiliśmy przygotować małą selekcję utworów, które oddają hołd nieżyjącym, poruszają tematykę nieubłaganej śmierci oraz przez kumulację emocji chwytają za serce jak mało co...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-08 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ubiegłym roku całym środowiskiem hip-hopowym w Polsce wstrząsnęła informacja o przedwczesnej śmierci cenionego rapera i lokalnego aktywisty, Orua z ekipy Projekt Nasłuch. Orzeu znany był jako wielki fan Andrzeja Gołoty, nagrał nawet razem z RDI poświęcony naszemu bokserowi, chwytający za serce motywacyjny numer "Syzyf". Właśnie w takt tego utworu, by oddać szacunek, wyszedł Gołota do ostatniej walki w życiu. Teraz wraz z żoną zdobył się na kolejny piękny gest.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-10 17:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miesiąc temu odszedł od nas szczeciński raper i aktywista Orzeu. Z tego powodu dziś na profilu Projektu Nasłuch pojawił się specjalny wpis i parę słów na chłodno. Poznaliśmy też wyniki sekcji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-14 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 42)

Złe wieści ze Szczecina. Jak czytamy na profilach FB Bonsona i Projektu Nasłuch: "Nadal w to nie wierzymy ale niestety tak się stało. Na zawsze odszedł od nas nasz kochany brat Orzeu. Jest to dla nas niesamowita strata niemniej zawsze będzie z nami a pamięć o nim nigdy nie zaginie. Spoczywaj w pokoju. Kocham Cie Bracie..."

dodano: 2013-11-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dawno nie było u nas Krótkiego Strzału... Wszystko przez wakacje i masę rozjazdów, które uniemożliwiały praktycznie trzymanie ręki na pulsie jeżeli chodzi o luźne rzeczy. Sporo czasu zajęło i dłuższej chwili wymagało, by udało mi się pozbierać liczne luźne tracki z tego okresu, które odkładałem sobie z adnotacją "Krótki Strzał". W końcu się udało, a wy dostajecie podsumowujący (choć rzecz jasna nie w pełni, na bank sporo przeoczyłem, ale nie było innej możliwości) sierpień, wrzesień i październik najdłuższy odcinek, który zamiast Krótkim Strzałem staje się prawdziwą serią.

Następny na pewno wskoczy dużo szybciej, a na razie przed Wami m.in.: Shot, Żyt Toster feat. Danny, GDZ feat. Młody i Lesuaff na bicie Deny, FXN/Klasiik, Robak z Inflacji, Czarny Porzecz i Dr Fatalny, Paweł Wu, Drugastrefa feat. Hazard i DJ Feel-X, Orzeu z pomocą Bonsona, Dedoen, Bałagany Na Bani feat. Kuba Knap, Solar/Białas... i długo by wymieniać do końca. Check it.

video
dodano: 2013-03-02 00:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Projekt Nasłuch- "Music Make My Life" (prod. Bob Air) (OFFICIAL VIDEO)

Dlaczego: Projekt Nasłuch kontynuuje promocje swojego długooczekiwanego dwupłytowego albumu. Nowy teledysk zrealizowano do "Music Make My Life" na bicie BobAira. Z tymi ludźmi można się zaprzyjaźnić przez głośnik, a ich prawdziwość sprawia, że ciężko doczekać się kolejnych produkcji. Szczecin dawno nie był tak mocny na polskiej scenie jak teraz.