Projekt Nasłuch

Projekt Nasłuch

dodano: 2018-02-09 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Po grudniowej ofensywie tempo wyraźnie zmalało, ale konkretnych albumów i tak nie brakowało - pora byście wskazali najlepszy z nich!

video
dodano: 2018-01-19 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Minęły 3 lata od śmierci Orua, jednak Rdi zdecydował się pociągnąć projekt "Dobre Chłopaki" dalej. Właśnie dlatego mamy szansę poznać kolejny numer z płyty - "Dobre Chłopaki II" z Bonsonem - oraz kolejny klip, "Toasty" z Sobotą!

video
dodano: 2017-12-14 13:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Tragiczna śmierć Orua wstrzymała także pracę nad zapowiadanym wówczas materiałem Projektu Nasłuch "Dobre Chłopaki". Krążek finalnie do nas trafi, a całość doprowadził do końca sam RDI.  "Dogmaty” to drugi singiel z nadchodzącej płyty...

dodano: 2017-11-02 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

2 listopada to w polskiej tradycji Dzień Zaduszny, święto stojące pod znakiem zadumy i wspomnień zmarłych osób. Nie brak tego tematu również w polskim rapie, a my z tej okazji postanowiliśmy przygotować małą selekcję utworów, które oddają hołd nieżyjącym, poruszają tematykę nieubłaganej śmierci oraz przez kumulację emocji chwytają za serce jak mało co...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-08 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ubiegłym roku całym środowiskiem hip-hopowym w Polsce wstrząsnęła informacja o przedwczesnej śmierci cenionego rapera i lokalnego aktywisty, Orua z ekipy Projekt Nasłuch. Orzeu znany był jako wielki fan Andrzeja Gołoty, nagrał nawet razem z RDI poświęcony naszemu bokserowi, chwytający za serce motywacyjny numer "Syzyf". Właśnie w takt tego utworu, by oddać szacunek, wyszedł Gołota do ostatniej walki w życiu. Teraz wraz z żoną zdobył się na kolejny piękny gest.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-10 17:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miesiąc temu odszedł od nas szczeciński raper i aktywista Orzeu. Z tego powodu dziś na profilu Projektu Nasłuch pojawił się specjalny wpis i parę słów na chłodno. Poznaliśmy też wyniki sekcji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-14 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 42)

Złe wieści ze Szczecina. Jak czytamy na profilach FB Bonsona i Projektu Nasłuch: "Nadal w to nie wierzymy ale niestety tak się stało. Na zawsze odszedł od nas nasz kochany brat Orzeu. Jest to dla nas niesamowita strata niemniej zawsze będzie z nami a pamięć o nim nigdy nie zaginie. Spoczywaj w pokoju. Kocham Cie Bracie..."

video
dodano: 2013-09-07 15:33 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Projekt Nasłuch - Syzyf

Przedstawiamy wam najnowszy, a zarazem ostatni teledysk Projektu Nasłuch promujący album "Nieznani Sprawcy". Za wyprodukowanie numeru "Syzyf" odpowiada Bob Air. Klip to wielodniowa praca ekipy Filop Entertainment.

dodano: 2013-04-26 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Projekt Nasłuch - Memento Mori (prod. Bob Air) (Video)

Dlaczego: Mamy przyjemność zaprezentować pierwszy singiel promujący płytę Projekt Nasłuch- Dobre Chłopaki LP, której premiera przewidziana jest na drugą połowę obecnego roku. Nad brzmieniem tej produkcji czuwa Bob Air. Video, które wyszło spod ręki Filop Entereinment, zostało nakręcone na początku kwietnia w Prypeci, koło Czarnobyla. Jest to prawdopodobnie pierwszy videoclip nakręcony w tym szczególnym miejscu, a na pewno pierwszy zrobiony przez polskich artystów. 26.04.13 wypada 27 rocznica wybuch reaktora w Czarnobylu i właśnie w tym szczególnym dniu dostajecie od Nasłuchów klip.

video
dodano: 2013-03-02 00:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Projekt Nasłuch- "Music Make My Life" (prod. Bob Air) (OFFICIAL VIDEO)

Dlaczego: Projekt Nasłuch kontynuuje promocje swojego długooczekiwanego dwupłytowego albumu. Nowy teledysk zrealizowano do "Music Make My Life" na bicie BobAira. Z tymi ludźmi można się zaprzyjaźnić przez głośnik, a ich prawdziwość sprawia, że ciężko doczekać się kolejnych produkcji. Szczecin dawno nie był tak mocny na polskiej scenie jak teraz.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2013-02-23 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dziś wielkie sportowe wydarzenie - walka Gołoty z Saletą, warto więc przypomnieć świetny, powiązany tematycznie numer od szczecińskiego Projektu Nasłuch. Na swoim albumie "Nieznani Sprawcy" Orzeu i RDI zamieścili bowiem inspirowany karierą Andrzeja Gołoty kawałek "Syzyf" a całość opublikowana została razem z videokompilacją materiałów, w których znajduje się Endrju. Jest moc, są emocje, a mimo powagi zamiast abstrakcyjnego patosu czujemy tu bardziej "krew, pot i łzy". Wersów mógłbym cytować wiele - ale wolę po prostu załączyć sam numer. Sprawdźcie to.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-02-24 18:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 15)
Szczecin w zeszłym roku rapem stał i to stał bardzo mocno. Najpierw rewelacyjny Bonson z Matkiem, później Sobota, PMM, Łona i Webber... I gdy wydawało się, że spośród tej czwórki będziemy wybierać szczeciński album roku, jeszcze przed Świętami zdążył wyjść Projekt Nasłuch, któremu w końcu udało się pokonać 7 lat wyboistej drogi do kompaktu. Czego możecie spodziewać się po "Nieznanych Sprawcach", których wersja fizyczna właśnie trafiła do obiegu?

dodano: 2011-06-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)


Projekt Nasłuch - 7 (2011)

Dlaczego: Szczecin atakuje w tym roku dość intensywnie. Bonson z Matkiem puścili już album, niedługo zrobią to Łona i Sobota. Teraz dostajemy drugi klip promujący "Nieznanych Sprawców" Projektu Nasłuch, który swoją premierę ma na Popkillerze. Na bicie Matek.