Praski Humor

Praski Humor

wydarzenie
dodano: 2013-05-13 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

18.05.2013 w warszawskim klubie Barometr odbędzie się trzecia odsłona cyklu AlboAlbo Rap Show, podczas której wystąpią: Zaginiony (STREETWORKERZ), Praski Humor [Nieuk (AlboAlbo) & Klasiik], Tymin&Peus, Diset/Robak, OdNowa Crew, Keyto.

"Pierwsza impreza z tego cyklu odbyła się w 2007 roku, jednocześnie będąc pierwszym warszawskim koncertem promującym płytę "Wyższe Dobro" niezbyt znanego wtedy rapera o ksywce W.E.N.A. Dziś płyta ta uzyskała status klasyka, którego reedycje sprzedają się w pełnym nakładzie w kilka godzin, a ceny wydań fizycznych na aukcjach internetowych osiągają kwoty kilkuset złotych. Drugą odsłoną cyklu był pożegnalny koncert duetu STREETWORKERZ we wrześniu 2012, gdzie zagrali Bisz (późniejszy ARTYSTA ROKU 2012 magazynu "Aktivist", laureat najlepszej, w większości podsumowań, polskiej płyty rapowej w 2012) i Cira/Hukos (Step Records). Czas pokazał, że selekcja artystyczna naszego cyklu działa jak najlepsi łowcy talentów w sporcie - występujący u nas twórcy po jakimś czasie zdobywają szersze uznanie i rozgłos."

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-14 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


Praski Humor czyli wspólny projekt Klasiika i Nieuka (AlboAlbo) zapowiadany jest od dobrych paru lat, ale wygląda na to, że do słuchaczy trafi w tym roku. Na razie walentynkowo dostajemy tytułowy singiel "miłość to pedał.". Jakie przesłanie kryje się pod tym nietypowym i intrygującym tytułem? Sprawdźcie sami.