Roux Spana

Roux Spana

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2013-02-24 18:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)

Gdybym miał tworzyć prywatną listę dwudziestu ulubionych polskich numerów, niewykluczone, że znalazłby się na niej dwa utwory Temzkiego - "Lubię" z płyty "Generalnie" oraz "Lubię się tu zgubić" z albumu Mardi Gras "Podaj Dalej". W listopadzie zeszłego roku facet wypuścił nakładem Tu Wolno Palić nowy materiał zatytułowany "10". Już teraz można stwierdzić, że to materiał skandalicznie i całkowicie niesłusznie przegapiony. Niech poniższa rozmowa będzie dla was zachętą do sięgnięcia po ten tytuł.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-02 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 3)

Temzki to jeden z tych gości, za których zawsze trzymam kciuki. Normalny, inteligentny facet, który do naszej rap-gry zdaje się pasować jak pięść do nosa. Zero sztucznego szumu, zero mizdrzenia się do młodszej publiki, zero oglądania się na trendy. Efekt tego jest taki, że dwa klipy z jego pierwszej legalnej płyty na dzień dzisiejszy obejrzało niecałe osiem tysięcy osób. Drugim skutkiem, daleko lepszym, są same single i cały album "10" nagrany we współpracy z Roux Spaną.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2012-12-01 12:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 3)

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego albumu duetu Joterpe/Nowik. Próbkę tego, co niesie z sobą to wydawnictwo mogliście sprawdzić już jakiś czas temu, kiedy do sieci trafił numer "Jazzschool” z gościnnym udziałem Dj'a Czarnego i Jacola na trąbce. Dziś prezentujemy Wam oficjalny singiel pt. "Loveschool", któremu towarzyszy możliwość darmowego pobrania!

dodano: 2012-11-14 13:00 przez: TuWolnoPalić (komentarze: 0)

Label Tu Wolno Palić udostępnił na swoim kanale odsłuch całości materiału zawartego na płycie "10" Temzkiego i Roux Spany. Zapraszamy.

video
dodano: 2012-11-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Temzki & Roux Spana "G.R.A.D." ft. Igorilla (oficjalne video)

Wydawnictwo Tu Wolno Palić przedstawia drugi klip z płyty "10". Takiego Temzkiego jak na numerze "G.R.A.D." jeszcze nie znaliście! Pomaga mu Igorilla (znany z projektów Mama Selita, Syrop i Polskie Karate), a Roux Spana tradycyjnie zapewnia dopracowaną warstwę muzyczną. Płyta rapera dostępna jest w limitowanej serii na stronie wydawnictwa Tu Wolno Palić i w wybranych sklepach. Zdjęcia do klipu powstały w warszawskim klubie Jerozolima.

dodano: 2012-10-19 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 4)

"Tego wydarzenia nie oczekiwał dosłownie nikt. Najnudniejszy raper, czyli Temzki, i wybitnie nieudolny producent plagiatujący klasyków gatunku, czyli Roux Spana, są na tyle bezczelni, by zaprezentować drugi numer ze swej nadchodzącej płyty "10""

Mówcie co chcecie, ja się już czuję zachęcony. Sprawdźcie to.

dodano: 2011-05-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)


Jeśli jesteście sympatykami rapu z uśmiechem na pysku, bez spiętych pośladów i rozkminy czy polski smutny fan jest w stanie przyjąć rap z bezczelnym poczuciem humoru, zarówno PHFNG jak i Dwa Sławy to składy, które nie powinny być dla was obce. Ci pierwsi zrobili już jeden zamach na dopływ powietrza do waszych płuc wraz z BobAir'em, drudzy nie tak dawno udowodnili wysoką formę "Muzykę Kozacką". Takie śląsko-łódzkie porozumienie siedzi sobie na kozackim bicie Roux Spany znanego doskonale chociażby z produkcji dla Mardi Gras. Skrecze dołożył DJ Roka, a premiera? Właśnie jesteście jej świadkami.