Anatomia

Anatomia

video dnia
dodano: 2014-05-27 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

K2 ft. Buka - 1 moment (official video) prod. Subbassa

Dlaczego: "To będzie zupełnie inny obrazek niż moje dotychczasowe klipy. Tym razem nie będzie mrocznie i zimno. Trzymamy się motta „Carpe diem”, pokazujemy, jak można maksymalnie korzystać z życia. Nakręciliśmy sporo scen plenerowych, energetyzujących i tętniących życiem. Istotny jest też cały wątek fabularny" - zapowiadał K2. "1 moment” to trzeci singiel promujący "Anatomię", debiutancki album K2 wyprodukowany przez Subbassę. Jako gitarzysta w utworze udzielił się SoulToSqueeze. Realizacją wideo zajęło się AG Studio a główne role zagrali: Jakub Sokołowski i Sylwia Borowska.

Tagi:
dodano: 2014-05-19 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Szerszej publiczności K2 dał się już poznać m.in. płytach Buki czy na "Alfie I Omedze" Fokusa. Na własnym, solowym krążku serwuje 17 świeżych numerów. Określa je jako „efekt indywidualnych refleksji”. – Obraz świata widzianego przez pryzmat nienawiści, chciwości i żądzy władzy. Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój” rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych – opisuje swoje pierwsze wydawnictwo.

Wy też możecie wejść w posiadanie najnowszego materiału wydanego przez MaxFlo. W jaki sposób?

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-24 15:28 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

ANATOMIA to transfer na nośnik fizyczny ambitnego rapu wprost z podziemia. Legalny, debiutancki krążek K2 ukazuje się głównie dzięki wsparciu fanów. Artysta zdobył zdecydowanie największe poparcie wśród rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab

Ruszył już preorder płyty - zamówić można ją na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść).

Tagi:
video
dodano: 2014-03-14 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

K2 - Tu umierają anioły (official video) prod. Subbassa skr. DJ Bambus

Na kanale MaxFloRecTV pojawił się zapowiadany przez nas klip pt. „Tu umierają anioły”. To pierwszy obrazek K2 po transferze z MaxFloLabu do MaxFloRec. Zwiastuje on "Anatomię" – debiutancki, solowy krążek rapera.

To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi. Ten numer ma dawać nadzieję i siłę, by nie ulegać złym emocjom – mówił artysta o swoim nowym singlu.

dodano: 2014-03-11 14:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

"Anatomia" – taki tytuł nosi pierwszy solowy krążek K2, wydany nakładem MaxFlo. Oficjalnej premierze, którą przewidziano na 4 kwietnia, towarzyszyć będzie koncert z cyklu MaxFloFest z udziałem artysty. Album już dziś zamówić można na sklep.maxflo.pl. Oprócz tego mamy fotorelację z planu nadchodzącego klipu.