K2 "Anatomia" - płyta w drodze, preorder i fotorelacja

dodano: 2014-03-11 14:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

"Anatomia" – taki tytuł nosi pierwszy solowy krążek K2, wydany nakładem MaxFlo. Oficjalnej premierze, którą przewidziano na 4 kwietnia, towarzyszyć będzie koncert z cyklu MaxFloFest z udziałem artysty. Album już dziś zamówić można na sklep.maxflo.pl. Oprócz tego mamy fotorelację z planu nadchodzącego klipu.

Debiutancka płyta K2 zawiera 17 świeżych numerów, które sam artysta określa jako „efekt indywidualnych refleksji”. Obraz świata widzianego przez pryzmat nienawiści, chciwości i żądzy władzy. Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój” rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych – opisuje swoje pierwsze wydawnictwo. Każdy, kto w MaxFloSklepie zamówi album w ramach preorderu otrzyma bonus w postaci dwóch utworów MP3, które nie weszły na płytę (kliknij, aby przejść do sklepu).

ANATOMIA powstała we współpracy z producentem Subbassą. Oprawę muzyczną wsparli: SKW, The Element, SoulToSqueeze i DJ Bambus z kultowej grupy Pokahontaz. Gościnnie na krążku nie mogło zabraknąć oczywiście Buki. Na featuringach pojawiają się również: BU, CMA, Mati oraz kolejny reprezentant Laboratorium MaxFlo, Kleszcz. Jednym z singli promujących album jest utwór „Tu umierają anioły”, do którego teledysk ujrzy światło dzienne już za kilka dni.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Galeria

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>