Pokahontaz kończą nagrywać nową płytę + fotorelacja z planu klipu

To już pewne: Rahim i Fokus kończą nagrywać nową płytę spod szyldu Pokahontaz. Za sobą mają też zdjęcia do pierwszego klipu zwiastującego album. Na planie pojawili się fani i przyjaciele zespołu. Premiera teledysku w połowie marca na MaxFloRecTV, dziś za to u nas więcej szczegółów oraz fotorelacja z planu.

Nowy krążek grupy Pokahontaz ukaże się najprawdopodobniej jeszcze wiosną tego roku. Pierwszy klip towarzyszyć będzie utworowi pt. „Habitat”.

Na ekranie będziemy mogli zobaczyć miejsca, w których Fokus i Rahim się wychowywali, które z jakiegoś względu są dla nich istotne. Do udziału w produkcji chłopaki zaprosili ważnych w ich życiu ludzi. Wideo ma być swego rodzaju podziękowaniem dla tych osób za ich obecność – mówi Adam Gawenda, reżyser teledysku. – W realizacji zdjęć bardzo pomogli nam nie tylko przyjaciele Pokahontaz, ale i fani zespołu. Wyłonione w specjalnym konkursie osoby miały za zadanie utworzyć „żywy” tytuł singla. Jako pierwszą literę wykorzystaliśmy oznaczenie lądowiska dla helikopterów („H”), a pozostałe sześć liter „zagrali” fani, mając przy tym niezłą frajdę – dodaje Mateusz Dziwis, kierownik produkcji. Efekty poznamy za niespełna dwa tygodnie. Tymczasem możemy podejrzeć, co działo się na planie klipu.

 

Galeria

Rider
Czekam zniecierpliwiony :)
L666A
hajs sie konczy co ?
PokPoka2
Widze takie komentarze jak te i otwiera mi sie nóż w kieszeni ;]
PokPoka2
Widze takie komentarze jak te i otwiera mi sie nóż w kieszeni ;]
a666l
ośle baranie durniu bencwale pyysk !
fanfana
ja sie ciesze i zycze im duzo hajsu pozdro i dobrej plyty bym zapomnial
sara
wszystkim raperom ktorzy wydają płyty kończy sie hajs, L666A ?
sdsd
mam nadzieję na dobrą płytę
on
fokus na fotoz niusa moze grac trupa bez makijazu, oby plyta grala dobrze albo spalcie sie juz dinozaury
ZoLi
Hejterzy wszedzie hejterzy... a za jaki hajs to robia i kim wgl sa, mam w dupie wazne dla mnie jest to co napiszą i jak nawiną bo chyba o to chodzi kupując płytę? czy nie czy sie mylę?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>