Bosski Roman

Bosski Roman

video
kategorie:
dodano: 2019-10-09 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Były członek FIRMY i krakowski producent połączyli siły jako zespół Passki i prezentują pierwszy singiel ze wspólnego wydawnictwa.

video
dodano: 2018-10-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Mefedron to nawóz a nie używka" - mówi nam założyciel Drużyny Mistrzów. W drugiej połowie obszernego wywiadu z Bosskim Romanem porozmawialiśmy o epidemii lekomanii w amerykańskim rapie, o tym dlaczego dopalacze są ogromnym problemem i jak sport może zastąpić uzależnienia. Bosski odniósł się również do stwierdzenia Kendricka Lamara, że "Człowiek wykluczył dziś ze swojego świata Boga, bo nie pasuje mu do całościowego obrazu tego, co widzimy wokół" i wytłumaczył dlaczego jego zdaniem wiara a systemy religijne nie pokrywają się w 100%-ach.

video
dodano: 2018-09-27 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bosski Roman przeszedł długą drogę od czasu twórczości Firmy - doskonałym przykładem jest najnowszy album "Duchowy Gangster", poruszający wiele tematów dotyczących duchowości, filozofii ale także zdrowia fizycznego i psychicznego w pędzącym i zwariowanym świecie.

Z założycielem Drużyny Mistrzów spotkaliśmy się chyba w ostatni dzień tego lata, w gorącym Parku Skaryszewskim, co zaowocowało blisko 40-minutową rozmową na wiele ciekawych tematów. W pierwszej połowie usłyszycie co sprawiło, że Bosski postanowił całkiem zmienić przekaz swoich numerów, czego dowiaduje się od młodzieży na spotkaniach profilaktycznych, za co kilkanaście lat temu młodzi raperzy zostaliby zrzuceni ze scenya także dlaczego raperzy powinni brać odpowiedzialność za słowo i dlaczego nie warto siać patologii w tekstach...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-09-23 19:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Lekomania i uzależnienia od środków takich jak xanax czy prozak to ogromny problem, przez który z roku na rok tracimy coraz więcej osób, w ostatnich 12 miesiącach wielkim echem odbiły się m.in. tragiczne śmierci Mac Millera i Lil Peepa... Mamy w tej kwestii ważny apel i przesłanie od Bosskiego Romana, rapera, ale także motywatora, profilaktyka i dowódcy "Drużyny Mistrzów"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-22 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Co by nie mówić to coraz mniej w dzisiejszym rapie sensownych drogowskazów dla słuchaczy - a tłumaczenie, że "rap nie musi mieć przekazu" nie zmieni faktu, że teksty rapowych hitów zostają w głowie na długo a młodzi idą za tekstami swoich idoli. O swojej przemianie i skupieniu się na pozytywnym, motywującym przekazie opowiada Bosski Roman w tytułowym singlu z albumu "Duchowy Gangster", tłumacząc dlaczego tak ważne jest, by mieć z tyłu głowy odpowiedzialność za przekazywane treści.

"Raz podszedł do mnie typek na jakimś Firmy gigu/ Wyglądał jak ćpun zwykły i nie miał w sobie wstydu/ Chciał mefką poczęstować, mówił, że super towar/ I dodał w słowach tezę, że na Firmie się wychował/ Wtedy to zrozumiałem, idole tworzą trendy/ Gdy rap promuje dragi, to będą ćpały setki" - nawija Bosski w numerze będącym świadectwem jego mentalnej dojrzałości.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-14 17:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

DM prezentuje nowy utwór i klip promujący nadchodzący w 2019r. album Drużyna Mistrzów 5. Materiał nagrany podczas Motocyklowego Pucharu Polski na torze w Poznaniu przez ekipę 9LiterFilmy do utworu Bosskiego i P.A.F.F.-a pt. "OGIEŃ,OGIEŃ" z udziałem najlepszych ekip sportów motocyklowych w Polsce.

kategorie:
dodano: 2018-08-17 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Duchowy gangster" to 9 solowy i 21 z kolei album Romana Bosskiego. Płyta charakteryzuje się nową jakością brzmieniową, co jest naturalnym wynikiem współpracy Bosskiego z realizatorami i specjalistami od masteringu Psychosoundstudio – Szymonem Piotrowskim oraz Magdaleną Piotrowską. W warstwie tekstowej utwory niosą mocny przekaz motywacyjny i budzą refleksję.

Ten album to pełna egzystencjalnej motywacji i duchowej refleksji podróż przez współczesne życie: problemy, zachcianki, depresje, stresy, sukcesy, poszukiwanie sensu i duchowego spełnienia. Na płycie znaleźć można będzie dużo brzmień klasycznie ulicznych ale i oldschoolowe bity z elementami funku czy jazzu i żywymi instrumentami, a także dużo świeżości z cloudowym i trapowym zacięciem, a nawet nieco głębokiego, eksperymentalnego triphopu. "Duchowy gangster" to motywacja w ulicznym wydaniu oraz zachęta do duchowej refleksji w naszym zabieganym współczesnym życiu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-30 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 9)

Bosski Roman zaskoczył informacją na Instagramie. Artysta zdradził, że podpisał kontrakt z Universal Music Polska, tym samym ujawniając tytuł albumu i przybliżoną datę jego premiery. Roman pojawił się na wydanej nakładem Universalu płycie “Fala” P.A.F.F.-a. Teraz sam podpisał umowę z wytwórnią!

kategorie:
dodano: 2017-05-30 01:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drużyna Mistrzów 4: Moc motywacji (Deluxe) to podwójne wydawnictwo płytowe zawierające wspaniale przyjęty album DM4 z grudnia oraz całkiem nowy zestaw hitów, plus remixy regularnego albumu dla fanatyków rozwoju osobistego poprzez sport i pasję na drugim cd. Nowy album podobnie jak grudniowe wydanie stworzony został we współpracy z federacją Ladies Fight Night.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-15 05:05 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Drużyna Mistrzów prezentuje kolejny singiel z nowego wydawnictwa "DM4 Moc Motywacji Deluxe" pt. "Nie Jestem Ideałem" w wykonaniu Dudka P56 oraz Bosskiego. Premiera już 19 maja. Na dodatkowej płycie znajdzie się 15 nowych utworów oraz dwa remiksy. Link do singla znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2016-03-06 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bosski Roman prezentuje nowy teledysk z albumu "Bang&Classic" pt. "Rozdajemy Światło", który został nagrany został we współpracy z fundacją "Luce" im. Błogosławionej Kiary Badano.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-02-23 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Bosski Roman prezentuje okładkę oraz tracklistę nowego albumu "Bang & Classic", którego premiera juz 11 marca. Pod koniec tygodnia rusza przedsprzedaż płyty, a w najblizszych dniach pojawi sie także promomix oraz nowe single i klip. Bosski na swojej ósmej solowej płycie przygotował 19 utworów w różnej stylistyce - od trapowych, nowoczesnych bangerów zaczynając, wędrując poprzez lekkie klimaty jamajskie, kończąc na klasycznych hip-hopowych brzmieniach. Gościnnie usłyszymy m.in. Piha i Jurasa. "Bang & Classic" produkowany jest jak zazwyczaj w przypadku Bosskiego w krakowskim STUDIO ZION, Fundamentem muzycznym są podkłady Baltik oraz Ive, jednak stali współpracownicy Bosskiego jak Kaj Je West, 71Ghost czy Zich oraz Kubi Producent także przygotowali coś od siebie.

Tagi:
video
dodano: 2015-06-10 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Najpierw album jako Bosski Firma, następnie eksperymentalny "Krak5", a na końcu "Drużyna Mistrzów 3" (w międzyczasie jeszcze Złoto za wcześniejszą Drużynę i Platyna dla Firmy) - sporo ostatnio dzieje się u Bosskiego Romana. Z tej okazji złapaliśmy się z nim w warszawskim Bątą, by porozmawiać o muzyce, eksperymentach, Firmie, Gangu Albanii i przeróżnych innych tematach.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-29 12:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bosski Firma-"Rozterki Dobrej Dziewczyny" prod.IVE(official video)

Prezentujemy nowy klip Bosskiego "Rozterki Dobrej Dziewczyny" (prod. IVE), promujący wydany pod koniec lutego album "Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi", nakręcony do najwiekszego hitu z płyty (ponad 500 tysięcy odtworzeń odsłuchu audio) z udziałem znakomitej aktorki Leny Schimscheiner oraz koordynatora Drużyny Mistrzów Krzysztofa Cygana.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-05-28 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Premiera kolejnej, trzeciej już płyty z serii Drużyna Mistrzów już jutro! Na dwóch płytach CD znajdzie się 45 utworów i ponad 110 artystów, a wszystko to by wraz z Bosskim Romanem motywować i promować szeroko pojęty Rozwój Osobisty. Całość odsłuchacie poniżej.

Strony