reversal

reversal

video
dodano: 2015-12-08 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

„Serum” to siódmy singiel promujący „Reversal”, czyli ostatnie wydawnictwo Pokahontaz. Przypomnijmy, że krążek uzyskał już status złotej płyty. Producentem utworu jest DrySkull. Wokalnie Rahima i Fokusa wsparł w nim Wuzet. Za realizację klipu odpowiada zielonogórska ekipa Sky Piastowskie. W klipie przelewa się krew, pojawiają się (nie)ludzkie wnętrzności, ciekły lateks, zdjęcia rentgenowskie, a demonicznie ucharakteryzowani raperzy zasaiadają na tronach.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-05 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)

Do "Reversalu" podszedłem z rozsądnym dystansem. O ile single - a w szczególności znakomicie wyprodukowany przez Zetena "Habitat" - spodobały mi się, to doświadczenie zwane "Rekontaktem" nauczyło mnie, że nawet utalentowani i dobrze uzupełniający się raperzy wcale nie muszą gwarantować świetnej płyty. Czasami po prostu brakuje iskry, uniwersalności, która zachęca słuchacza do regularnego powracania, nawet jeśli nie do całego materiału, to przynajmniej do poszczególnych utworów. "Reversal" jest ewidentnie kontynuacją drogi obranej poprzednio. Drogi, która ostatecznie prowadzi w to samo, niezbyt ekscytujące miejsce.

dodano: 2014-10-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Trwa trasa koncertowa promująca "Reversal", czyli najnowszy album grupy Pokahontaz. Artyści zagrają m.in. w Bielsku-Białej, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Warszawie czy Kielcach.

video
dodano: 2014-10-07 14:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pokahontaz - Życie jest piękne (official video) prod. Snobe Beatz

W miniony weekend na MaxFloRecTV trafił nowy klip Pokahontaz, „Życie jest piękne”. Artyści promują nim swoje ostatnie wydawnictwo pt. "Reversal". To jednak nie koniec nowości spod szyldu MaxFloRec. Już jutro (środa, 8.10.) o godz. 19 premiera teledysku Jareckiego i BRK do utworu „Trabaho” „Życie jest piękne” to nowa, żywiołowa i bardzo optymistyczna propozycja od Rahima, Fokusa i DJ-a Bambusa. Producentem numeru jest Snobe Beatz. Teledysk utrzymany został w konwencji kinowej. Właściwie nawet nie ma mowy o klipie – Pokahontaz zaprasza na seans!

dodano: 2014-09-16 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale MaxFloRecTV dostępny jest już pełny odsłuch najnowszego albumu Pokahontaz pt. "REVERSAL", którego premiera miała miejsce 20 sierpnia. Wytwórnia zaprezentowała także wrześniowy harmonogram koncertowy jej artystów.

video dnia
dodano: 2014-08-19 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Rahim / Pokahontaz - Przeciwwaga (official video) prod. DJ BRK

Dlaczego: MaxFloRec prezentuje teledysk do utworu "Przeciwwaga" zapowiadający album "Reversal" Pokahontaz. Klip został zrealizowany dzięki pomocy artystów, street teamu oraz fanów. To już czwarty singiel z trzeciego albumu duetu, którego premiera już jutro!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-08-06 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pokahontaz zapoznali nas już z listą gości oraz pierwszymi singlami, teraz pora na komplet szczegółów zapowiadających "Reversal". Krążek ukaże się już w przyszłym miesiącu a my wraz z ruszającym preorderem poznaliśmy jego pełną tracklistę, jak i nową okładkę.

kategorie:
dodano: 2014-07-30 09:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Reversal” to trzeci album Pokahontaz, który jest niejako muzyczną kontynuacją tego, co pojawiło się na poprzedniej płycie.

- „Można powiedzieć, że to ciąg dalszy Rekontaktu, a z drugiej strony to coś całkiem nowego. Materiał jest dużo bardziej zróżnicowany, na krążku znajdziecie wiele naszych muzycznych inspiracji” - tak opisują swoje wydawnictwo Rahim i Fokus. Zapewniają, że nie tylko fani hip-hopu znajdą tam coś dla siebie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-07-05 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już w sierpniu tego roku będzie miała miejsce premiera trzeciego krążka Pokahontaz. Artyści ujawnili, że obok nich na "Reversalu" usłyszymy m.in. reprezentantów MaxFloRec: Bukę, BU i Kleszcza.

video dnia
dodano: 2014-06-10 19:37 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Pokahontaz - W ruch (official video) prod. DiNO

Dlaczego: Niedawno pokazywaliśmy Wam fotorelację z planu najnowszego klipu Pokahontaz promującego ich trzeci nadchodzący album. Dzisiaj MaxFloRec prezentuje owoc tamtejszej pracy. Materiał powstał w marcu 2014 podczas festiwalu Snow & Music Camp we francuskim Val d'Allos. "W ruch" to nietypowy łamacz językowy w wykonaniu Fokusa i Rahima na mocno brytyjskim bicie autorstwa DiNO.

dodano: 2014-06-08 23:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Reversal", czyli najnowszy album Pokahontaz coraz bliżej. Po entuzjastycznie przyjętym "Habitacie", który osiągnął już milion wyświetleń Fokus i Rahim mają w zanadrzu kolejny singiel. Tym razem będzie to "W Ruch" - utwór poznamy już we wtorek, razem z teledyskiem nakręconym we francuskim Val d'Allos. Dziś mamy dla Was fotorelację z planu.