Kleszcz & DiNO zapowiadają „Freak show”

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-02 18:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek, 3.02, na MaxFloRecTV trafi nowy klip duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Tym razem artyści zaproszą nas do cyrku. Gościnnie pojawi się w nim Kopruch. Tego samego dnia na www.MaxFloSklep.pl ruszyć ma pre-order 2. płyty hip-hopowych freaków. Sprawdź, dlaczego warto będzie ją zamówić przed premierą!

Jak zapowiadają Kleszcz i DiNO, „Freak show” charakterystyczny ma być dla żywiołowej części ich nowej płyty. Utrzymany zostanie oczywiście w baśniowej konwencji, podobnie zresztą jak cały album. Zobacz najnowszy zwiastun „Cyrku na qłq”!

Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów sporo niespodzianek nie tylko w teledysku. W przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl ich nowy album pojawić się ma w kilku konfiguracjach. – Jedną z opcji będzie możliwość zamówienia płyty z limitowanym T-shirtem – zapowiada Kleszcz. – Dopracowujemy też szczegóły wydania deluxe. Już dziś mogę zdradzić, że w wersji limitowanej album będzie można kupić wraz z bransoletką przeciw „fałszywym Kleszczom i Kopruchom” – mówi DiNO. – Na samej płycie znajdzie się poza tym pewna niespodzianka wideo – dodaje.

Najnowszy singiel zwiastujący „Cyrk na qłq” to jak na razie „Między piekłem a niebem” z udziałem Rahima. Przedsprzedaż płyty i premiera nowego utworu (i klipu) już w piątek, 3.02. Sprawdzajcie nasz portal i www.MaxFlo.pl!

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>