Na Pół Etatu

Na Pół Etatu

kategorie:
dodano: 2014-02-24 22:08 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W piątek 4 kwietnia wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje swoje 7. Urodziny! Podobnie jak przed rokiem, będziemy bawić się i koncertować w warszawskim klubie 55. 

Data: piątek: 04-04-2014
Miejsce: klub 55, ul. Żurawia 32/34
start imprezy: 21:00, start koncertów: 22:00

Wystąpią:

Proceente & Łysonżi Dżonson
Mały Esz
Green
Na Pół Etatu
Kfiat
Czarny Porzecz & Doktor Fatalny
Maxim/Blaze

+ goście specjalni

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-30 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Pamiętacie jeszcze ekipę NPE? Raczej ciężko o niej zapomnieć. Jeden z najbardziej klimatycznych składów polskiej sceny podziemnej najprawdopodobniej wraca do gry. Wszystkie przesłanki zapowiadają powrót Feelhipa, Quiza i DJa Slipa. Po krótkim wpisie ze zdjęciem zaprezentowanym w newsie z widniejącym napisem "Reaktywacja" doczekaliśmy się wideo z podpisem "Wracać?".

dodano: 2013-03-05 21:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 3)

Album Quiz "Materiał Producencki" to dla miłośników polskiego hip-hopu pozycja już kultowa. Klasyczne, oparte za samplach bity Quiza, w połączeniu z rapem czołówki podziemnej sceny hip-hopowej (Wudoe, Brudne Serca, Proceente, LaikIke1, TeTris, Eros, VNM i wielu innych) tworzą niepowtarzalny klimat tego krążka. Krążek Quiza to album pełen zajawki i pasji, przypominający słuchaczom, jak powinien brzmieć dobry rap. Po 3 latach od premiery na CD, wydawnictwo Aloha Entertainment we współpracy z PolishVinyl wypuszcza  "Materiał Producencki" na vinylu. Limitowany nakład płyty dostępny jest w dwóch wersjach: standard LP oraz deluxe LP + 7" (picture sleeve, bonus 7'' orange colored vinyl).