Polish Vinyl

Polish Vinyl

dodano: 2013-03-05 21:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 3)

Album Quiz "Materiał Producencki" to dla miłośników polskiego hip-hopu pozycja już kultowa. Klasyczne, oparte za samplach bity Quiza, w połączeniu z rapem czołówki podziemnej sceny hip-hopowej (Wudoe, Brudne Serca, Proceente, LaikIke1, TeTris, Eros, VNM i wielu innych) tworzą niepowtarzalny klimat tego krążka. Krążek Quiza to album pełen zajawki i pasji, przypominający słuchaczom, jak powinien brzmieć dobry rap. Po 3 latach od premiery na CD, wydawnictwo Aloha Entertainment we współpracy z PolishVinyl wypuszcza  "Materiał Producencki" na vinylu. Limitowany nakład płyty dostępny jest w dwóch wersjach: standard LP oraz deluxe LP + 7" (picture sleeve, bonus 7'' orange colored vinyl).

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-05 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Album "Piąta Strona Świata" wydaje się być dużym krokiem naprzód w karierze Miuosha. Spore zainteresowanie tą muzyką i las pozytywnych opinii wskazuje, że na takich bitach jak na płycie raperowi jest jednak do twarzy. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów śląskiego MC, którzy mają w domu gramofon i lubią z niego korzystać.

Fandango Records wraz z Polish Vinyl przedwczoraj otworzyli oficjalny preorder na winylową edycję nowego albumu. Zamawiając tak wosk możecie być też pewni bonusów.