materiał producencki

materiał producencki

dodano: 2019-12-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Są w polskim rapie albumy, które stanowią idealny zapis okresu w jakim wychodziły, swoistą klamrę czy punkt odniesienia, dzięki któremu sięgając po daną płytę możemy objąć okiem i uchem dany moment w muzyce. Ubiegłą dekadę zamykał "Materiał Producencki" Quiza, który pełni dziś podobną rolę - zebrał on do kupy to, co najlepsze w ówczesnym podziemiu, zarazem prezentując nam postacie legendarne, te które dopiero miały w pełni rozwinąć skrzydła, jak i osoby, które właśnie tam rzuciły swoje najlepsze zwrotki.

video dnia
dodano: 2013-07-03 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Quiz feat. Proceente "Wypierdalam stąd" (scratch DJ Slip) - HD

Dlaczego: Gdybym miał wskazać swój top 10 polskich numerów rapowych ten kawałek bez wątpienia by się w nim znalazł. Niesamowity, magiczny klimat, idealnie siedzący tu leniwy styl połączony z obserwacyjną bystrością Procenta - moc. Teraz możemy obejrzeć nakręcony w słonecznej Portugalii teledysk, a wszystko z okazji premiery winylowego wydania "Materiału Producenckiego" Quiza. Za realizację klipu odpowiada LeciszNaRyj Film Studio oraz SoftSport New Media Works.

dodano: 2013-03-05 21:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 3)

Album Quiz "Materiał Producencki" to dla miłośników polskiego hip-hopu pozycja już kultowa. Klasyczne, oparte za samplach bity Quiza, w połączeniu z rapem czołówki podziemnej sceny hip-hopowej (Wudoe, Brudne Serca, Proceente, LaikIke1, TeTris, Eros, VNM i wielu innych) tworzą niepowtarzalny klimat tego krążka. Krążek Quiza to album pełen zajawki i pasji, przypominający słuchaczom, jak powinien brzmieć dobry rap. Po 3 latach od premiery na CD, wydawnictwo Aloha Entertainment we współpracy z PolishVinyl wypuszcza  "Materiał Producencki" na vinylu. Limitowany nakład płyty dostępny jest w dwóch wersjach: standard LP oraz deluxe LP + 7" (picture sleeve, bonus 7'' orange colored vinyl).