Kfiat - Dokument o Człowieku Orkiestrze - część 1

video
dodano: 2014-01-03 12:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Kfiat - dokument o Człowieku Orkiestrze - część 1

Z nowym rokiem wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje pierwszą część videodokumentu na temat Kfiata czyli Człowieka Orkiestry. Dokument przedstawia postać Łukasza przez pryzmat rozmów z jego przyjaciółmi i muzycznymi współpracownikami. Całość została podzielona na odcinki. W każdym z nich zawarte są historie z życia Kfiata i Siły Dźwięq. W filmie wzięli udział: Dj Spike, Dj Ojciec Karol, Mały KTR, Cybe, Rufin MC, Proceente, Łysonżi Dżonson, Mały Esz, Dj Anusz, Dj Abdool, Numer Raz oraz Wujek Samo Zło.

W części 1 dowiecie się, w jaki sposób Kfiat „przejął” przed 15-ma laty warszawską scenę b-boyową, jakim  był tancerzem oraz jak wyglądał wtedy hip-hop.

Album "Człowiek Orkiestra" polecają związane z Kfiatem hip-hopowe osobistości:
http://www.youtube.com/watch?v=Xhn5VbGcobo

Całą płytę można odsłuchać na profilu YT Aloha Ent:
http://www.youtube.com/watch?v=Yf2VRMo7Shs&list=PL2vHqZkdBvsgjGHd2bewOv5...

Album Kfiat "Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop. Przekłada się to na doskonałą muzykę, która urzeka ponadczasowym sznytem i ładunkiem pozytywnej energii. Album można zamawiać w preorderze.

Kfiat na FB: https://www.facebook.com/KfiatSilaDzwieq

Kup płytę Kfiat "Człowiek Orkiestra":  http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/388-plyta-kfiat-czlowiek-orkiest...

Pt
Mateusz czekamy na wywiad z VNM'em :p. Nie chce Cie meczyc o termin, ale w sumie po to tu przyszedlem xD. Do konca tego miesiaca wjedzie wywiadzik czy nie wiadomo jeszcze?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>