Skorup & JazBrothers z klipem do „Nie mieli farta”. Dziś premiera płyty!

Wczoraj (21.06) na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już dziś trafił do regularnej sprzedaży

Numer „Nie mieli fartaSkorupa & JazBrothers ukazał się w przeddzień premiery 2. wspólnej płyty gliwiczan. Na zaproszenie udziału w nagraniach utworu pozytywnie odpowiedziała Masia. Wokalistkajuż kilkukrotnie współpracowała ze Skorupem przy okazji jego poprzednich krążków. Dźwięki gitarowe do numeru dodał natomiast Mateusz Szczypka. Wczorajszej nowości towarzyszy wideoklip, za realizację którego odpowiedzialny jest Krzysztof Kruk. To już 5. wideoodsłona albumu „Absolutna flauta”. Wcześniej ukazały się teledyski do: „Wolnego ziomka”, „Akustyka”, „Piastów grodu” i „Słów”. 

A już dziś (22.06) „Absolutna flauta” trafiła do regularnej sprzedaży. Krążek dostępny jest w 2. wersjachstandardowej i deluxe. Wariant kolekcjonerski zawiera dodatkową płytę z instrumentalami „Absolutnej flauty” oraz alternatywną okładkę. Rozszerzona edycja płyty dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl. 

2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek Skorupa & JazBrothers zawiera 12 premierowych utworów. Wśród gości oprócz Masi usłyszymy: Kubę Knapa, Bas Tajpana, Gano, Biaka, Karo Glazer, Dominikę Majewską oraz liczne grono zaprzyjaźnionych instrumentalistów. Za gramofonami stanęli: DJ Hopbeat, DJ HWR i DJ Eprom. O nienaganne brzmienie płyty zadbał DJ Eprom.

Skorup & JazBrothers ft. Masia - Nie mieli farta (official video) | ABSOLUTNA FLAUTA

Alek Fila
SKORUP MA SKORUPE JAK ZLOW HEHEHE

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>