Masia

Masia

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-06-21 22:12 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Wczoraj (21.06) na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już dziś trafił do regularnej sprzedaży

video
kategorie: R&B, Soul, Video
dodano: 2017-07-31 16:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prezentujemy video Masia/Salvare "Zło", plastelinowy klip zrealizowany w technice poklatkowej przez Silver Screen Monkey. Teledysk promuje projekt Masia/Salvare "Bezkres EP". "Bezkres EP" to sześć utworów utrzymanych w wyjątkowym klimacie słowno-muzycznym. Konwencja projektu jest ciekawa również ze względu na to, że kolejne utwory przyspieszają równo o 10 bpm. Materiał zmiksował i zmasterował Taivan. Krążek ukazał sie na jesieni 2016 nakładem wytwórni Aloha Entertainment.

Tagi:
video
dodano: 2017-02-28 15:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Proceente podzielił się video do kawałka "Opowieść o dwóch duszach". To ostatni klip promujący płytę "Asamblaż". Gościnnie w utworze pojawia się Masia, z kolei muzykę wyprodukował Wrotas aka LifeView.

Tagi:
video
kategorie: R&B, Video, Patronaty
dodano: 2016-10-11 14:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Masia / Salvare - Najgorsze, Najlepsze - VIDEO

Prezentujemy singiel Masia / Salvare "Najgorsze, Najlepsze", zapowiadający projekt "Bezkres EP". "Ten utwór od początku był jednym z moich faworytów. To jest taki kobiecy romantyzm połączony z podwórkową łobuzerką." - tak o kawałku mówi Masia. Autorem klipu jest Damian Michalak (Dobrekino Studio). Premiera krążka Masia / Salvare "Bezkres EP" jest przewidziana na 27 października 2016. W Sklepie wytwórni Aloha Ent. rozpoczęła się przedsprzedaż limitowanej edycji płyty, także w formie zestawu z albumem Masia "Pościelówa".

Nowy projekt Masi został wyprodukowany przez łódzkiego producenta Salvare'a. Całość zmiksował i zmasterował Taivan. "Bezkres EP" to sześć utworów utrzymanych w wyjątkowym klimacie słowno-muzycznym. Konwencja projektu jest ciekawa również ze względu na to, że kolejne utwory przyspieszają równo o 10 bpm.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-03-22 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia hip-hopowa Aloha Entertainment świętuje swoje 9. urodziny! Z tej okazji zapraszamy na huczną jubileuszową imprezę, która odbędzie się 8 kwietnia w warszawskim klubie 55 (Żurawia 32/34). Na wydarzenie zapraszają Mielzky, Masia, Łysonżi Dzonson oraz Proceente.

wydarzenie
dodano: 2016-03-03 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Aloha Entertainment świętuje swoje 9. urodziny! Z tej okazji zapraszamy na huczną jubileuszową imprezę, która odbędzie się 8 kwietnia w warszawskim kubie 55 (Żurawia 32/34). Na wszystkich gości czeka moc hip-hopowych atrakcji. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy zaprzyjaźnionych z Aloha Ent. artystów; w tym roku headlinerem będzie Gruby Mielzky, raper reprezentujący Sopot, który wraz z Patr00 wydał w zeszłym roku album "Miejski Patrol". Na scenie pojawi się również Masia, obdarzona nieprzęciętnym potencjałem wokalistka, o której robi się ostatnio coraz głośniej. Muflon, uważany przez wielu za najlepszego zawodnika w historii polskiego freestyle'u, zaprezentuje premierowe kawałki ze swojej nadchodzącej płyty, natomiast o odpowiednie stężenie alohowej zajawki zadbają Proceente i Łysonżi Dżonson wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi specjalnymi. Część koncertową poprowadzi jedyny w swoim rodzaju duet Rufin MC & DJ Beredson, a afterparty rozkręci niezawodny DJ Grubaz.

video
dodano: 2016-02-25 22:36 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy klip Pawbeatsa. W numerze "Monotonia" gościnnie udzielili się VNM i Masia. Singiel promuje album "Orchestra", którego premiera już za niespełna tydzień. Krążek pojawi się 29 lutego we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Na www.preorder.pl cały czas dostepna jest w przedsprzedaży wersja DELUXE 2CD. 5 i 6 marca odbędą się koncerty premierowe w Filharmonii Bydgoskiej.

Tagi:
video
dodano: 2014-11-21 22:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Sprawdźcie świeży video mash up do najnowszego singla z nadchodzącej płyty Bonsona i Matka zatytułowanego "Wracam do domu". Video jest autorstwa Arika (SoGood2SeeUs). "MVP" wciąż jest dostępne do zamówienia w sklepie Stoprocent zarówno w wersji standardowej, jak i w ramach edycji specjalnej z dodatkowym CD z instrumentalami i utworami w wersji a capella (nakład limitowany 1000 sztuk). Premiera 16 grudnia.

Tagi: