DJ Hopbeat

DJ Hopbeat

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-06-21 22:12 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Wczoraj (21.06) na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już dziś trafił do regularnej sprzedaży

video dnia
dodano: 2013-07-02 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Skorup - Adapter Daniel (official video) prod. Soft

Dlaczego: Nowy teledysk Skorupa jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego krążka "Piękna Pogoda". "Adapter Daniel" posadzony na hołdującym klasyce bicie Softa, dodatkowo wzbogacony kozacką partią gramofonów w wykonaniu DJ'a Hopbeata to Skorup at his best. Historia z dzieciństwa, opowiedziana z typową dla autora gracją i stylem wypowiedzi, utwierdza w przekonaniu, że ten koleżka jest niepowtarzalny i niemożliwy do podrobienia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-15 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Cezefiasz i Szaman przygotowują się do premiery swojego albumu zatytułowanego "Czas Na Przełom". Mamy przyjemność zaprezentować wam singiel, który zwrotką otwiera Biak, a swoje wersy dokłada Marian Wielkopolski. Produkcją zajął się BeJotKa, a skrecze dograł DJ Hopbeat.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-10 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

1 lutego do Internetu trafił 25-minutowy film "Teoria Wielkiego Wybuchu czyli jak powstawała płyta Kosmos (Metrowy, Bu, Skorup, Rufijok)". Jego zawartość powinna być wzorem pomysłowości w promocji albumu, kiedy jest się pewnym wysokiej klasy jego zawartości. Czwórka śląskich raperów nagrała materiał z wypowiedziami własnymi i innych, video ze studia, rozmowami na temat kształtu materiału czy następnego koncertu i wiele, wiele więcej. Dużo śmiechu, nie mniej konkretów i kosmiczny klimacik, który towarzyszy produkcji w każdej sekundzie. Niby niewiele, ale pokazuje jaka była atmosfera powstawania projektu i robi apetyt na to, żeby jeszcze raz włączyć album. Ci z was, którzy jeszcze nie kupili Kosmosu mogą w całości przesłuchać płytę na profilu YouTube Protest Song TV. Film znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-13 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Tych dwóch górnośląskich watażków zna się ze sobą tyle lat, że ciężko zliczyć. Nowy klip, który znajdziecie w rozwinięciu promuje podejmowanie wolontariatu, a jako, że jest to cel szczytny, my również wspieramy inicjatywę. Nie tylko jednak dlatego. Numer "ŚWiT" (od nazwy projektu - Śłąski Wolontariat i Ty), wyprodukowany przez Softa, oskreczowany przez Hopbeata (świetne cuty ze Skrzeka!) i zmasterowany przez Puzzla to bardzo fajny kawałek, z trochę gorszym, choć pomysłowym klipem. Specyficzny podział rytmiczny sprawia, że obydwaj raperzy muszą trochę kombinować i całości wychodzi to na dobre, bo flow jest ciekawe, urozmaicone, a przekaz się w tym wszystkim nie gubi. Dobra robota.