kosmos

kosmos

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-07 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Przemiana Araba to jedna z robiących największe wrażenie metamorfoz ostatniego czasu - od symbolu nieogarniętego "smoke-rapu" po fightera MMA. O kulisach zerwania z narkotykowym nałogiem rzeszowski raper opowiedział przed naszą kamerą...

Tagi:
video
dodano: 2018-02-04 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Ostatnie miesiące w karierze Araba to burzliwy okres - debiutancki legal "Kosmos", pierwsza walka w karierze czy zakończenie konfliktu z ekipą Diil Gangu. O wszystkich tych kwestiach oraz wielu innych porozmawialiśmy w Yelonky Store w pierwszym wywiadzie z Arabem od premiery "Kosmosu"!

Jak wrażenie po zwycięstwie w pierwszym starciu? Z jakim raperem chciałby spotkać się w walce? Jak wyglądały kulisy pogodzenia się z Bilonem i Diilem? Jakie znaczenie miała wiara w zerwaniu z ćpaniem i paleniem? Skąd pomysł na założenie w klipie bluzy z napisem "Fuck ISIS"? A także o tym jak łatwo przez presję wpaść depresję, o przedwczesnej śmierci Lil Peepa oraz o przeszłości Araba w chórze...

Tagi:
video
dodano: 2017-12-12 17:06 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy od Araba kolejny klip do wydawnicta "KOSMOS". Obrazek powstał do tracku "Lulu". Cały album został wyprodukowany przez Homexa. Teleledysk powstał dzięki współpracy Pawła Zakrzewskiego, Jakuba Frydryka i Juliana Lenczyka.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-20 18:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy od Araba kolejny klip promujący płytę "KOSMOS". Track, tak jak cały album, został wyprodukowany przez Homexa. Do 23 listopada macie możliwości zamówienia krążka tylko na Hustla.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-15 18:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy singiel Araba z albumu "Kosmos" jest zachowany w nostalgicznym klimacie. LOVE z pewnością zachwyci wszystkich miłośników kotów. Preorder albumu dostępny do 23 listopada tylko na Hustla.pl Płyta składa się z 16 numerów, a za warstwę muzyczną w całości odpowiada Homex.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jiu-jitsu feat. Kacper HTA" to kolejny singiel z solowego albumu Araba pt. KOSMOS. Album jest pierwszym longplay'em i 4 wydawnictwem w karierze "Araba". Płyta składa się z 15 numerów, a za warstwę muzyczną w całości odpowiada Homex, Artysta w niezwykle dojrzały sposób przedstawia zmiany jakie potoczyły się w jego życiu od programu "Żywy rap", po udany debiut w MMA.

Raper łącząc swoje pasję pokazując, że muzyka idzie w parze ze sportowym charakterem. Arab to entuzjasta spokojnych brzmień, który zabierze Was w podróż po swoim KOSMOSie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-24 18:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kosmos" to czwarty projekt a zarazem pierwszy longplay i legalny debiut Araba.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-24 18:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kosmos" to czwarty projekt a zarazem pierwszy longplay i legalny debiut Araba. Krążek otrzymamy już w przyszłym miesiącu!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-07 20:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po wspólnej płycie z Homexem "AH" Arab pracuje obecnie nad swoim legalnym debiutem zatytułowanym "Kosmos". O samym albumie opowiedział trochę w wywiadzie, który przeprowadziliśmy z nim na festiwalu Wolin Hip-Hop Camp (video niebawem), a teraz otrzymujemy singlowy teledysk do numeru "Sio Sio".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-10 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

1 lutego do Internetu trafił 25-minutowy film "Teoria Wielkiego Wybuchu czyli jak powstawała płyta Kosmos (Metrowy, Bu, Skorup, Rufijok)". Jego zawartość powinna być wzorem pomysłowości w promocji albumu, kiedy jest się pewnym wysokiej klasy jego zawartości. Czwórka śląskich raperów nagrała materiał z wypowiedziami własnymi i innych, video ze studia, rozmowami na temat kształtu materiału czy następnego koncertu i wiele, wiele więcej. Dużo śmiechu, nie mniej konkretów i kosmiczny klimacik, który towarzyszy produkcji w każdej sekundzie. Niby niewiele, ale pokazuje jaka była atmosfera powstawania projektu i robi apetyt na to, żeby jeszcze raz włączyć album. Ci z was, którzy jeszcze nie kupili Kosmosu mogą w całości przesłuchać płytę na profilu YouTube Protest Song TV. Film znajdziecie w rozwinięciu.

recenzja
dodano: 2012-11-12 17:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 2)

Całkiem niedawno, dokładnie 19 października na rynku ukazał się projekt zatytułowany „Kosmos”, który jest efektem współpracy pomiędzy Metrowym, Skorupem, Bu oraz HK Rufijokiem. W notce prasowej możemy przeczytać, że wydawnictwo jest formą opowieści, relacji z tego co kosmici zaobserwowali po wylądowaniu na Ziemi. Dodatkowo do wydania dołączony jest bilet w kosmos na okaziciela, który zażyczy sobie podróży po czterech śląskich planetach, z których przybyli autorzy krążka. Brzmi zachęcająco. A jak wygląda to w praktyce?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-09-19 19:30 przez: Dominik Maj (komentarze: 22)
Nie pamiętasz - zapisz: "Polak potrafi". Miło jest móc zacytować taki wers z przekonaniem. Prosto zaprezentowało tym razem numer okazjonalny, a okazją jest... sukces polskich naukowców.

Kawałek promujący start pierwszego polskiego satelity LEM, który będzie satelitą naukowym i zajmie się fotografowaniem odległych gwiazd w ramach programu BRITE. Brzmi ciekawie? Przekonajcie się, że tak!