Krótki Strzał #43: Vixen, Toster, Manifest/VNM, Buszman Buszido/Edzio...

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

Pierwszy z serii luźnych numerów od Vixena poprzedzającej jego nadchodzący album "Vixtoria".

TKZetor i Sage nagrywają nowy materiał - powyżej ich luźny numer z udziałem Krimesona, któremu towarzyszy mash-up stworzony przez Ozzy'ego.

Gitarowa interpretacja numeru Dwóch Sławów autorstwa Kamila Sarnickiego.

Spontan track od Głovy i Kmiecia z dodatkiem skreczy autorstwa Szatka.

Zrealizowany w Moje Studio starszy numer z wyraźnie przytłaczającego okresu życia rapera, pozostawiający czysta kartę i pozytywne nastawienie do nowych projektów... które przed nami. - tak zapowiadany jest nowy numer od Żyta Tostera.

Utwór 'Zrodzeni z grzechu', w którym gościnnie udziela się VNM, pochodzi z debiutanckiego legalnego albumu Manifesta 'Infamia'. Krążek ujrzy światło dzienne w pierwszym kwartale 2016 roku nakładem S!EMANKO. Płytę patronatem objęło KOKA Beats, a dystrybucją zajmuje się Warner Music Poland. Materiał został zrealizowany w warszawskim studiu Otrabarwa.

Nowy raper w ekipie S!IEMANKO wypuszcza pierwszy numer przed mixtape'em "Mr Poland".

"We Mgle" to pierwszy singiel zapowiadający solową płytę łódzkiego rapera Klasika. Za brzmienie albumu odpowiada Luxon.

W szeregi wytwórni Lekter Records wstąpił kolejny raper. Po Otsochodzi, Mondrym i Gupim oraz Karwelu przyszedł czas na najmłodszego z dotychczasowych reprezentantów labelu - Szopeena."Deadline" to zapowiedź wzmożonych prac nad jego albumem.

Wolne Style oraz Moje Studio przedstawiają teledysk promujący materiał reprezentanta Trójmiasta Buszmana Buszido. Video zostało zrealizowane przez ekipę Your Video podczas premierowego koncertu 10.12.15 w klubie Pokład w Gdyni.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>