Szopeen

Szopeen

video
dodano: 2022-10-05 13:00 przez: Filip Sakuta (komentarze: 1)

„Tabletka”, czyli najnowszy singiel Szopeena w zagranicznej kooperacji zapowiada najnowszy album Szopeena pt. „Vinted Luv”, który w całości został wyprodukowany przez @lohleq.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-07 16:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wytwórnia Remika pochwaliła się dziś na swoich social mediach nowym nabytkiem. Do wytwórni dołączają Szopeen oraz producencki duet Voskovy, którzy wspólnie wydadzą płytę nakładem StoproRap.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-12 21:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Szopeen - Na fali (prod. Bitykradne)

Po sporej przerwie Szopeen wydaje pierwszy album długograjacy pt. "Od początku". Projekt zawiera sporą dawke niebanalnych przemyśleń, rozterek na temat miejsca i roli młodego artysty w otaczającym go świecie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-08-17 20:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po sporej przerwie Szopeen wydaje pierwszy album długogrający pt. "Od początku". Album zawiera sporą dawkę niebanalnych przemyśleń, rozterek na temat miejsca i roli młodego artysty w otaczającym go świecie.

"Od początku" to album bogaty w nowoczesne brzmienia i newschoolowe patenty, niemniej raper nie zapomina o swoich korzeniach i przygotował również coś dla starszych słuchaczy, którzy pamiętają jeszcze jego oldschoolową manierę. Jak mówi sam artysta, płyta powstawała w bardzo skomplikowanym dla niego okresie; w wielu numerach Szopeen rozlicza się z samym sobą, serwując sporą dawkę bardzo osobistych linijek. Gościnnie na krążku udzielają się takie postacie jak: PlanBe, Sztoss, Otsochodzi, Jan-rapowanie czy Gverilla

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-03 22:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Mundial wkroczył w decydującą fazę i podobnie jak w przypadku Polish Hip-Hop Festival 2018, niedługo nastąpią ostateczne rozstrzygnięcia. Ostatnio ogłosiliśmy kilku nowych wykonawców, którzy zagrają na płockiej scenie. Do m.in. Quebonafide, Tedego, JWP/BC i KęKęgo dołączyli tacy artyści, jak m.in. Borixon, Włodi i Żabson. Dzisiaj do line-upu dołączają kolejni artyści, którzy wystąpią od 2 do 4 sierpnia na płockiej plaży!

dodano: 2018-05-03 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Witamy na pokładzie" - takimi słowami QueQuality przywitało w swojej wytwórni nowego rapera, Szopeena. Informacja została podana za pośrednictwem Instagrama.

video
dodano: 2017-04-25 17:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Szopeen, reprezentant Lekter Records, wrzucił do sieci swój nowy klip. Track "Visa" znajdzie się na materiale "Ex EP". Produkcja bitu to dzieło Err Bitsa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-19 13:23 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Lekter Records przedstawia pierwszy singiel z EPki Szopeena "Nowy etap na drugi etat". Utwór "I just wanna die", do którego klip powstał w Amsterdamie, to wprowadzenie do 20 minutowego lotu z warszawskim raperem. Premiera planowana jest na 28 kwietnia.

Tagi:
dodano: 2016-03-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wygląda na to, że "Krótki Strzał" nie może się obyć bez czegoś od Kaza Bałagane, Żyto i Karwana... Coś nowego mamy za to też od Nieznanego Klarenza, który rzucił odrzut ze swojego nadchodzącego mixtape'u.

dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.