Hyziu

Hyziu

dodano: 2016-01-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" do obadania m.in. kolejny numer Flinta ze "SMOKESEX Mixtape" wraz z video z jego koncertu, który zagrał przed MGK oraz pierwszy kawałek zapowiadający nową płytę Młodego M, nawiązujący do 'A my nie chcemy uciekać stąd" Przemysława Gintrowskiego. 

video
dodano: 2015-05-15 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

HYZIU x BOGU - PEWUERY - 08. BIJĄ ZE MNĄ PIONY (prod. STENDHAL SYNDROME) VIDEO

"Biją ze mną piony" to kolejny teledysk promujący niedawno wypuszczoną płytę Hyziu x Bogu - "PEWUERY". Na bicie Stendhal Syndrome z Opola. Koncepcja oraz pierwsza wersja numeru powstała jeszcze w 2008 roku, jednakże nigdy nie ujrzała światła dziennego. Dziś, po gruntownych zmianach (od tekstu po bit), możecie oglądać owoc pracy szczecińskich raperów. Za oprawę graficzną odpowiedzialna jest ekipa A1Videos.

dodano: 2015-05-01 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Hyziu i Bogu Bogdan udostępnili w sieci oficjalny odsłuch ich wspólnego albumu "PEWUERY". Za bity na płycie odpowiadają EljotSounds, Kudel, Uraz, Expe, Stendhal Syndrome, Ślimak, Klimek i Cyga, gościnnie nawinęli Kari, Tymi Tyms i Sage.

video
dodano: 2015-03-18 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Utwór "Pewuery" pochodzi z albumu Hyzia i Bogu Bogdana o tym samym tytule. Piosenka wraz z klipem to już trzecia odsłona zapowiadanego krążka. Już 16 kwietnia cały materiał będzie dostępny do odsłuchu. Dostępny jest także nowy preorder.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-03-03 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejny singiel Hyzia i Bogu Bogdana pojawił się w sieci. "Reaktywacja" to już druga kompozycja promująca album "PEWUERY". Premiera płyty przewidziana jest na pierwszą połowę kwietnia 2015 r. i dostępny jest już jej preorder.

video
dodano: 2015-02-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w połowie kwietnia premiera wspólnego albumu Hyzia i Bogu Bogdana -”PEWUERY”. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia klipu do utworu „Zielone Światło”. Kompozycja zarazem jest pierwszym singlem promującym płytę.

Krążek „PEWUERY” to 13 energicznych utworów, teksty poruszające istotne w życiu kwestie oraz mocne, świeże brzmienie. Oprócz teledysku, prezentujemy wam okładkę albumu oraz tracklistę.

dodano: 2013-06-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kolejny Krótki Strzał to przede wszystkim porcja muzyki od punchlinerów kojarzonych z bitwami freestyle'owymi - Ensona, Quebonafide i Muflona a także pierwszy od paru miesięcy track od naszego Młodego Wilka Żyta Tostera. Oprócz tego luźny numer szczecińskiej dwójki Planet ANM/Bogu Bogdan, międzynarodowe collabo NY/KRK/Sz-N, Karwan i Kuler w remixie numeru Guovy oraz rapowy projekt Goldena ze Złotych Twarzy.

dodano: 2013-03-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Hyziu - Mogłem Być (ref. Devoice) prod Aliant

Prezentujemy wam drugi klip z albumu Hyzia - "Testament Doświadczeń" nakręcony do utworu pt. "Mogłem Być", na bicie Alianta. Gościnnie udzieliła się wokalistka z Frankfurtu nad Menem - Devoice. Całość została nakręcona oraz zmontowana przez ekipę 5tayfresh ze Szczecina.

Tagi:
dodano: 2013-03-15 14:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

Hyziu to 22-letni reprezentant Pol Haszu, mocno związany ze szczecińskim podziemiem. Od kilku dni możecie pobrać i zamówić jego nowy album zatytułowany "Testament Doświadczeń"

Płyta Hyzia, to dawka nastrojowego, refleksyjnego rapu, obok którego trudno przejść obojętnie. Zresztą sprawdźcie sami.

dodano: 2013-01-04 22:00 przez: Anonim (komentarze: 9)

Hyziu - Nie ma nic (prod. Planet ANM)

Reprezentant szczecińskiego Pol-Haszu - Hyziu, pracuje nad nowym albumem zatytułowanym "Testament Doświadczenia". Pierwszym singlem jest numer "Nie Ma Nic" zobrazowany klipem, który możecie obejrzeć powyżej. Bit wyprodukował inny reprezentant podziemia w Szczecinie - Planet ANM.

 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-02-09 18:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 26)


Sprawdźcie "Szare szeregi", świeży posse-cut prosto ze Szczecina. Ekipa PolHasz, czyli Tymi Tyms, Roka, Gierba, Kazior, Smoku, Bogu Bogdan, Hyziu i Planet ANM, oraz warszawskie rodzynki w postaciach Solara i Pjentaka. Na bicie Matek. Jak wam się podoba?