Krótki Strzał #4: Quebonafide ft. Muflon, Żyt Toster, Enson, Planet ANM/Bogu Bogdan, Farbeon/Sabot/Bogu/Hyziu, Karwan/Guova/KotKuler, PJ Projekt

Kolejny Krótki Strzał to przede wszystkim porcja muzyki od punchlinerów kojarzonych z bitwami freestyle'owymi - Ensona, Quebonafide i Muflona a także pierwszy od paru miesięcy track od naszego Młodego Wilka Żyta Tostera. Oprócz tego luźny numer szczecińskiej dwójki Planet ANM/Bogu Bogdan, międzynarodowe collabo NY/KRK/Sz-N, Karwan i Kuler w remixie numeru Guovy oraz rapowy projekt Goldena ze Złotych Twarzy.

 

 

 

 

Quebonafide - Eden Hazard (ft. Muflon, prod Efen)

"Kręcimy się w ruletce życia." - opisał ten numer Quebonafide. Gościnnie pojawił się Muflon a "Eden Hazard" to chyba najlepszy z luźnych tracków puszczonych ostatnio przez Quebę, bowiem ma do zaoferowania więcej niż serię punchy w konkretnym temacie. Oby tak dalej.

Żyt Toster Letarg/Przebudzenie (prod. EnZU)

"Musiałem zapaść w letarg by od nowa eksplodować" - rapuje Żyt Toster i ogłasza swoje przebudzenie po okresie twórczej zamułki.

Planet ANM x Bogu Bogdan - Wieszcz (prod. EljotSounds)

Luźny, ale refleksyjny numer puszczony przez dwójkę członków szczecińskiego PolHaszu - AS-a Aptaunu Planet ANM'a i naszego Młodego Wilka Bogu Bogdana. Sprawdźcie co mają do powiedzenia na temat wieszczy.

Enson - "Dookoła Mur" (Prod. Nitro, Cuty Dj Wholist, ft. Bob Air)

Luźny numer Ensona na kozackim, soczyście letniakowo-kalifornijskim bicie Nitro, przez który przebija się porcja bystrych refleksji. Scratche dorzucił DJ Who?List a klawisze w refrenie Cozabit.

Farbeon Sabot Bogu Hyziu DJ Chester - Bombing Rap Attack prod. Concrete Melodiez

MCs z trzech miast - Nowego Jorku, Krakowa i Szczecina - nagrali specjalny track w korzennym klimacie, by zapowiedzieć imprezę Bombing Rap Attack, o której już Wam pisaliśmy. Całość zobrazowano klipem.

Karwan x Guova x Kot Kuler - W.Ó.D.A. (REMIX 2013 ZBYLU)

Karwan z Kulerem postanowili zdemoralizować Guovę i z jej pomocą zremixować numer "Gdzie Jesteś", przemieniając adresatkę z weny na wódę. Na bicie Zbylu.

PJ Projekt - Jesteś Kimś (prod. Złote Twarze, cuty - DJ Gondek)

Klip to utworu „Jesteś Kimś" jest pierwszym obrazem promującym album PJ Projekt, w skład którego wchodzą Wukson i Golden. Za większość zdjęć odpowiada Dawid Branecki (www.brephoto.pl). Montażem i postprodukcją zajął się Łukasz Jankowski (jot.ka_cut). Premiera całego albumu PJ Projekt zaplanowana jest na przełom lipca/sierpnia 2013 roku. LW.

razdwaaaa
KŁEBA JEST U WAS W KAŻDYM TYM STRZALE, DOBRZE, ŻE GOŚCIU COŚ ROBI NO I PROPSY BO STYLÓWKA NAJLEPSZA W KRAJU, CZEKAM NA LEGAL !
ZIOMSON
KULER PROGRESS
Darjoł
@Zicher dobre, props

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>