DJ Nambear

DJ Nambear

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-07-03 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Lubię ekipę Superlativez. Dostarczają mi zazwyczaj dobrego, podziemnego rapu, którego nie wstydzę się pokazywać swoim znajomym. Grabson, Kryhoo czy dwa mixtape'y od DJ Nambeara co rusz lądują na rotacji w osobistej playliście, jednakże "Rezerwowi Napastnicy EP" znajdują się na niej zdecydowanie częściej. Dlaczego? A no dlatego, że jest to całkiem dobry, osiedlowy materiał, luźno nawiązujący do jednej z dwóch moich ulubionych dyscyplin sportowych - piłki nożnej. Rezerwowych snajperów w polskiej kadrze nie zobaczyliśmy podczas EURO 2016 we Francji (Stępiński pojechał właściwie tylko na wakacje z reprezentacją, a Sobiech odpadł w przedbiegach selekcji Nawałki). Peno z DJ Nambear'em niejako trafili w czas gorączki piłki kopanej przynajmniej z tytułem swojej EP-ki, ale czy podobnie jest z ich formą?

dodano: 2016-05-20 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Superlativez prezentuje kolejny klip promujący wspólny projekt Peno i DJ Nambear'a - "Rezerwowi Napastnicy EP". Po tyłowym numerze rozpoczynającym odsłuch, tym razem ekranizacji doczekał się kawałek "Spalone" z gościnnym udziałem Keyrolla. Za nagranie oraz montaż klipu odpowiedzialny jest Erde. Klip oraz odsłuch, jak również link do zamówienia wersji fizycznej znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2016-05-09 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Jest 89 minuta meczu, przegrywacie 0:1, trener rzutem na taśmę dokonuję dwóch zmian i oblicze gry odmienia się diametralnie. Dwójka rezerwowych tchnęła nowe życie w drużynę i wygrywacie 2:1. Każdy kto przegapił ten mecz, kto wyszedł przed ostatnim gwizdkiem pluje sobie w brodę, wśród nich jesteś i Ty! Znasz to uczucie? Teraz dopilnuj aby więcej Cię to nie spotkało! "Polskie Transfery" to kolejny numer zapowiadający nadchodzący wspólny album Peno i DJ Nambear'a "Rezerwowi Napastnicy EP". Wraz z singlem, w sieci wystartował preorder fizycznego wydawnia albumu, dostępny tutaj.  Internetowa premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 15 maja, zaś fizycznego na 20.05 kiedy to odbędzie się impreza promująca album. Singiel znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-31 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Superlativez prezentuje pierwszy klip promujący płytę Peno/DJ Nambear "Rezerwowi Napastnicy EP". Za realizację teledysku odpowiedzialna jest ekipa SweetMotion. Album nagrany w konwencji raper/producent ukaże się w maju tego roku nakładem gorzowskiego labelu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-24 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Superlativez prezentuje dwie kolejne odsłony serii NMBR_ALERT. "Plan B" i "Utopia" to w pełni autorskie produkcje DJ Nambear’a, na których swoje umiejętności zaprezentowali Czeski oraz Sigmund Freud. Seria NMBR_ALERT opiera się na współpracy DJ Nambear’a z wybranymi raperami, w której ten pierwszy odpowiedzialny jest za warstwę muzyczną (bit i skrecz). Całość powstaje przy pełnej kooperacji, podczas której obaj przedstawiają swoją wizję utworu, a następnie realizują ją według ustalonych reguł. Punktem kulminacyjnym całej serii będzie mixtape pod szyldem Superlativez, na którym znajdą się wszystkie opublikowane utwory.

dodano: 2016-01-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" do obadania m.in. kolejny numer Flinta ze "SMOKESEX Mixtape" wraz z video z jego koncertu, który zagrał przed MGK oraz pierwszy kawałek zapowiadający nową płytę Młodego M, nawiązujący do 'A my nie chcemy uciekać stąd" Przemysława Gintrowskiego. 

kategorie:
dodano: 2015-05-15 15:26 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

22 maja w Gorzowie Wlkp. odbędzie się impreza Superlativez Night #2. Po występie Quebonafide na Superlativez Night #1, tym razem głównym punktem wieczoru będzie koncert Dwóch Sławów. Dodatkowo na supporcie wystąpią Grabson/Stanley Ipkiss oraz Pierwszy Obieg #1o. After party poprowadzi DJ Nambear.

dodano: 2015-05-04 18:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Superlativez prezentuje najnowszy mixtape "Still_NMBR1" autorstwa DJ Nambear'a. W odróżnieniu od poprzedniego projektu jakim był imprezowy "NMBR1 Mixtape", tym razem gorzowski DJ skupił się na klasycznym hiphopowym brzmieniu. Na mixtape'ie odnajdziemy sporo cut-refrenów, trochę beat-jugglingu oraz nieco brudu. Muzyka i wokale to po części doskonale znany materiał, a także wcześniej niepublikowane rzeczy od raperów z Polski czy rodzinnego dla Nambear'a Gorzowa. "Still NMBR1" jest pierwszym z serii mixtape'ów, które w późniejszym czasie ukażą się jako całość w wersji fizycznej. Gościnnie na nim usłyszymy m.in. Quebonafide, VNMa czy Junesa.

Tagi: