KęKę i Kotzi publikują teledysk sprzed 8-9 lat!

dodano: 2016-07-11 13:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Ostatnio Wam pisałem o dwóch EP nagranych razem z Kotzi Rapdom jako Boa's. Teraz mamy dla Was coś wyjątkowego!!! Teledysk z 2007? 20008? który Paweł nagrywał jakimś czarodziejskim aparatem. Nigdy tego nie wrzucaliśmy nigdzie. Teraz po latach z okazji wytłoczenia fizycznego CD z dwoma EP-kami postanowiliśmy przedstawić go światu. Przenieście się z nami 9 lat wstecz!!! Stylówka nie do podjebania eheheh" - pisze Kę. Przenieśmy się więc!

Tagi: 

Noti
Kosior
zebedeusz
k*rwa, kę w tamtych latach lecial lepiej niz wiekszosc tych wszystkich papierowych lamusow, ktorzy uwazali sie za top 5. a ja sluchalem piotrka zanim to sie stalo modne, nie jestem z radomia, a w 2006-07 wiedzialem kto to kękę. czy ty wiedziales? ch*ja wiedziales
Munn
aha, ale kogo to obchodzi? takich raperów jak kękę jest tysiące, siedzą gdzieś w podziemiu, a grono ich słuchaczy to ich znajomi, zamiast wyszukiwać jakiś nołnejmowych typów całymi dniami tylko po to by powiedzieć, że ja słuchałem tego i tego zanim ty go słuchałeś, wolę ten czas przeznaczyć na inwestycję we własny rozwój, może komuś w 2007 w internecie przewinął się gdzieś Kękę, ale pewnie nie chciało mu się go sprawdzać, a teraz taka osoba się nim jara, więc wg. ciebie ty jesteś prawdziwszym fanem i masz pierwszeństwo do wypolerowania berła Kękę?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>