AdE "Jest Moc" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-17 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

AdE - Jest Moc (prod. Manifest)

"Jest Moc" to singiel, który promuje dostępną jedynie w formacie cyfrowym EP'kę AdE 'Co Złego To Nie Ja'. Muzykę do tego utworu wyprodukował jeden z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia - Manifest, a video zostało zrealizowane przez ekipę Bragga Entertainment. "Zdjęcia do klipu powstawały w styczniu 2014 roku w Berlinie, a dynamiczny i nowoczesny montaż oddają niecodzienny charakter kawałka." - pisze wytwórnia SWAGmusic. 

"Co Złego To Nie Ja to drugi, po wydanym pod koniec 2013 roku długogrającym albumie 'Perła Południa', solowy materiał warszawskiego rapera AdE. Ep'ka, składająca się z sześciu utworów, pokazuje progres i wielość tematów z jakimi mierzy się AdE. 'Co Złego To Nie Ja' to również jeden z pierwszych polskich albumów rap wydanych tylko w formie cyfrowej. Nowoczesne podejście do dystrybucji, nowoczesny styl tworzenia muzyki i tytułowa 'moc' to wszystko charakteryzuje AdE'go" - czytamy w informacji prasowej.

Legalne mp3 zakupić można w iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/co- z-ego-to-nie-ja-ep/id836594963?l=en, a cały materiał odsłuchać za darmo na deezer: http://www.deezer.com/album/7513560.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>