Siwy/Lewy

Siwy/Lewy

kategorie:
dodano: 2014-03-10 20:42 przez: Backstage Wrocław (komentarze: 0)

Wjazd: 10 PLN
Data: 15.03.2014
Miejsce: Backstage Wrocław ( Kazimierza Wielkiego 1 )

 

Lineup:

ZIOŁO
KOŚCIEY
CRUZ/ZASPAŁ
BOGUŚ MAHBOOB
ENEMSKI/TEKILAZ
SIWY/LEWY
WRÓBEL/ALIEN + goście
PSZEM
GORDON/BIBEK
BAKAN
ROWLF THE DAWG
MAŁY SZU/SMEK
WIZJA LOKALNA - LUBIĘCIN

 

dodano: 2013-04-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Odcinek trzynasty to duet, o wywiad o który na łamach Popkillera pytaliście wielokrotnie. W końcu udało nam się spełnić Waszą prośbę. Siwy/Lewy to powiew świeżości i prawdziwy przekaz, który przywraca wiarę w kondycję polskiej sceny. Ten rap po prostu "wchodzi pod skórę jak kleszcze"! Recenzowane u nas rok temu "Serce bije w klatce schodowej" to odtrutka i powrót do korzeni, do fundamentalnych zasad tworzenia rapu - to zwrócenie honoru i pierwotnego znaczenia słowu 'przekaz', które zostało zbezczeszczone i zatracone gdzieś w zalewie komercyjnego chłamu, a zarazem przewrót w podziemiu i zapowiedź legalnego debiutu, który pojawi się jeszcze w tym roku nakładem jednego z większych labeli w kraju (info to przekazujemy jako pierwsi). Sprawdźcie jak Siwy i Lewy prezentują się z trochę innej strony.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-04-01 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 56)
Nareszcie. Po wielu miesiącach oczekiwań i emocjach nie mniejszych niż te związane z nieustannie odkładaną premierą "Detoxu" Doktora Dre, możemy wreszcie przekonać jak to jest z obecną formą Siwego i Lewego. Jak pokrótce opisać "Serce Bije W Klatce Schodowej EP"? Cóż - z ręką na sercu -  album ten wywraca obecne podziemie do góry nogami, tak samo jak kilka lat temu zrobił to Smarki Smark ze swoim "Najebawszy EP". Potrzebujecie dalszych rekomendacji?

Tagi: