Żółty "Znalazłem Kiedyś..." - teledysk + konkurs!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2014-01-10 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Żółty - Znalazłem Kiedyś... (prod. Funk Monster) Oficjalne Video 2014.

"Znalazłem Kiedyś..." to trzeci singiel, promujący nadchodzącą wspólną płytę Żółty x Funk Monster, czyli piękna kalifornijska bomba prosto z Polski na dobry początek roku. W rozwinięciu newsa zapoznacie się za to regulaminem konkursu, który dla wszystkich raperów przygotował Matek Produkcje aka Funk Monster. Do wygrania jeden z jego kozackich bitów, także zapraszamy wszystkich bawiących się mikrofonem do wzięcia w nim udziału.

Wygraj wybrany beat produkcji Funk Monstera! Regulamin:


1) Pobierz beat konkursowy z poniższego adresu: https://soundcloud.com/funk-monster-pro/newschool-trap-160-beat

2) Skopiuj ten wpis i wklej go u siebie na facebooku, zalajkuj fanpage (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś) https://www.facebook.com/FunkMonsterBeatz schemat beatu konkursowego : wstęp (8) --- zwrotka (16) --- refren (8) beat po konkursie zostanie udostępniony w pełnej wersji FREE DOWNLOAD.

3) Na pobranym beacie nagraj zwrotkę i refren nt. „zjadam beaty”, umieszczając w tekście słowa: #funk monster, # trap, # zjadam beaty.

4) Gotowy utwór prześlij w formacie mp3 na adres e-mail: matekprodukcje@gmail.com podpisany na wzór: konkurs funk monster – ksywa – zjadam beaty.mp3 przykład: konkurs funk monster – Mietek – zjadam beaty.mp3 Termin wysyłania utworów konkursowych mija 15 stycznia 2014 r. (środa o godzinie 18.00)

W konkursie może wziąć udział każdy - niezależnie od wieku, płci czy statusu wydawniczego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>